2703
2713
عنوان

از خواب پریدن نوزاد و ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 239924 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان،دختر من چهارماهشه و پرش دست داره هم تو خواب و هم بیداری،همیشه هم نه گاهی اوقات،دکترش گفت ...

مامان فاطمه سلام. میدونم مدت زیادی گذشته ولی خواهش میکنم اگر این پست رو دیدی جواب بدی. پسر منم مشکل دختر شما رو داره نوار مغز ازش گرفتم خوب بود الان دو ماه و ۵ روزشه. میخواستم بدونم برا دختر شما این حالت قطع شده؟ الان چطوره؟ چون چند سال گذشته ممنون میشم جواب بدی چون منم نگرانم

سلام خانما بچه ی من دو ماهشه شبها که شیرشو میدم آروغشو هم میگیرم ولی وقتی میخوابونش سرجاش بعد از چند دقیقه از خواب میپره شروع میکنه به بازو بسته کردن دهنش انگار که چیزی رو میبلعه و زبونشو هم مرتب درمیاره چندین بار این کارو میکنه بعدش میخوابه شاید یه ساعت یا دو ساعت طول میکشه اینجوری از خواب میپره بردمش دکتر گفت طبیعیه ولی باز میترسم با وجود دارو خوب نشده 

2720
آره ممکنه.دستش وبگیراگه تکونش متوقف شدتشنج نیست.دخترمن ویبره میرفت اینقدرمیلرزیداصلایه وضعی کارم شده ...

سلام وقتتون بخیر میشه بدونم نوزادتان چجوری میلرزید آخه دختر منم یکسره دستاشو میلرزونه وقتی چیزی میخواد از موقعی ک بدنیا اومد اینجوری بود بعد وقتی می‌خوابه میخواد از خواب بلند بشه بایک لرز بدی از خواب بیدار میشه اگر اطلاعی دارین تو این زمینه ممنون میشم کمکم کنین 

2714