2737
2734
عنوان

یه روانشناس یا مشاور خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 102786 بازدید | 194 پست

من دکتر آرام رو معرفی میکنم همونی که اسم اصلی ش جمشید هاشمی هست

فوق العاااااااده ست

درمان از طریق ذهن

بدون شک هرکی رفته نتیجه گرفته

جاشونم تو هفت تیر هست خ قائم مقام

27 ساله که اونجان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرم موتابی یا کسایی که اومدن صدا و سیما فقط رانت حکومتی دارن و بهتر از روانشناسهای دیگه نیستن. مهم اینه روانشناسی که انتخاب میکنید پروانه سازمان نظام رو داشته باشه . بیشترشون ندارن 

2728

من مشکلم خیلی خیلی جدی بود سر چیزای خیلی کوچیک سریع استرس میگرفتم و اعتماد به نفسم خیلی پایین بود جوری که خیلی وقتا وارد اجتماع دوست نداشتم بشم پیش اقای ارسطو رضایی رفتم توی مرکز روانشناسی خودبیداری که توی گوگل سرچ کنید سایتشون میاد

تازه کلی محصولات خیلی خوب و رایگان هم توی سایتشون دارن از اونا هم خیلی استفاده کردم من

2738

تو زندگی با همسرت اختلاف داری؟😥 مهارت همسر داری رو بلد نیستی؟🥲

نمیدونی چه جوری با فرزندت رفتار کنی؟😕

نمیدونی چه طوری دختر یا پسر جذابی باشی تا پارتنرت رو تبدیل به همسر کنی؟😑

عزت نفس و اعتماد بنفس نداری و دوس داری بالا ببریشون؟☹️

میخوای با یه مشاور خانواده صحبت کنی؟😍 تازه بصورت آنلاین (چت و ویس) و هم تلفنی هرجور که تو بخوای😍😍😍

اونم با یه حق المشاوره باور نکردنیییی،🤩🤩🤩🤩

تازه این مشاور خانواده، مشاور حقوقی هم هست بنابراین راجب تمام مسائل حقوقی (در حوزه خانواده)(طلاق،مهریه،نفقه،جهیزیه،حضانت،ارث،نسب،ولایت،قیمومت و....)مشاوره حقوقی بگیری و دادخواست و لایحه تنظیم کنی😍😍😍

به هایلایت رضایتمندی ها سر بزن تا با خیال راحت بهش اعتماد کنی😍

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            
2706