2752
2734
عنوان

استرس عروسی.حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 44 پست
منم پنجشنبه عروسيمه استرس دارم كى هست عروسيتون؟

چندسالته خانومی؟

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست داشتم قبل عروسی با شوهرم برم دنبال کارام ...باهم تمرین رقص کنیم....اما همه چی برعکسه شوهر مهربو ...

اونم‌حتما استرس داره.قبل عروسی استرس داشتن طبیعیه وباید باهاش کنار اومد

زمانی پخته میشی که بفهمی نیاز نیس به هر چیزی واکنش بدی یا به هر حرفی جواب بدی👌👌

عزیزم انشالله خوشبخت بشی ولی شرایط گرونی و تورم داره به همسرتون فشار میاره چون ایشون میخان براتون سنگ تموم بزارن و با این اوضاع اقتصادی طبیعتا سخته...بعدشم ورزش یادت نره..خواب کافی...و در آخر اهنگ های امید جهان رو گوش کن خود به خود خندت میگیره 😂😂

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2731

دعا کنین منم عروسی کنم تا آخر تابستون.یه لحظه دلم شکست😢

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔

Hora همون ک شوهرت دوره استرس نداری  

منم هرچی نزدیک شدم بهش دیدم داره بدتر میشه گفتم دیگه سمتش نمیرم 

اتش بگیر بدانی چه میکشم.....احساس سوختن به تماشا نمیشود.....
دعا کنین منم عروسی کنم تا آخر تابستون.یه لحظه دلم شکست😢

ایشااالله زود زود .... دلت نشکنه دیوونه منم یروز توهمین سایت باحسرت نگاه میکردم کسایی ک مینوشتن عروسیشونه ... زودی تو میای مینویسی استرس دارم چیکار کنم  

Hora همون ک شوهرت دوره استرس نداری     منم هرچی نزدیک شدم بهش دیدم داره بدتر میشه گفتم دی ...

طفلک هر وقت میاد پیشم گله میکنم که چرا تنهام میذاری اما اصلا استرس ندارم.موقع عقدم از استرس توی سه هفته هشت کیلو کم کردم اما الان هفته ای یک کیلو اضافه میکنم.

استرس ندارم راستش... یکم حس و حالم خوب نیست.

دلم ارامش میخاد ... 

بخدا شوهرم وقتی 1روز خوبه من انققققد با ذوق میرم دنبال کارام ولی وقتی اونطوری بی اخلاقه منم حال و هوام بد میشه

ایشااالله زود زود .... دلت نشکنه دیوونه منم یروز توهمین سایت باحسرت نگاه میکردم کسایی ک مینوشتن عروس ...

برا دعا کنین توروخدا😢😢😭😭😭

عزیزم این معجونی که بهت میگم کسالتت رو برطرف میکنه بارها امتحانش کردم برای همه جواب داده،شر گاو رو بجوشون توش یک قاشق چای خوری پودر زعفرون ویک قاشق غذا خوری عسل بریز وبزار یکم بجوشن باهم وقتی شیر خوب رنگ گرفت روی لیوان رو بزار تا دم کنه هم خودت بخور هم به همسرت بدهد،از این اضطراب واسترس وبی حالی راحت میشید ،هر روز یه لبوان بخور ،اگه آیه الکرسی رو روی لیوان شیر بخونی وبدمی توی شیرت علاقه تون بهم زیاد میشه 

2706