2733
2739
عنوان

دوستان خواهشا هر کی تجربه ای داره بگه درباره ضربان جنین :(

| مشاهده متن کامل بحث + 66 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازهفته چهار تا هفته دوازده من سونو نرفتم.تا دیروز...شوهرم گفت داری خودتو میکشی پاشو بریم سونو.ولی دکتر غربالگری نوشت.همش گفتم نمیشه.ولی استخاره کردخوب اومد.رفتم و دکتر گفت ماشالله سالمن
اللان عذاب وجدان دارم ک چقدر به بچه هام اسیب رسوندم با حرص و استرس...تو هم حرص نخور خدا بزرگه...تاپیکتو حذف کن.ی تاپیک باز کن با مضمون.برام دعاکنین بچم سالم باشه.بجای این تاپیک استرس...
2731
فدات بشم ممنون انشالله همین باشه
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
2740
مامان النا انشالله ممنون عزیزم تو رو خدا دعا کنید برام
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
نگران نباش عزیزم منم هفته ششم رفتم قلب تشکیل شده بود ولی هنوز ضربان نداشت هفته نهم که رفتم ضربانش هم شنیدم در ضمن لکه بینی هم داشتم.پس استرس به خودت راه نده
یارب نظر تو برنگردد