2752
2734
مریناز جون وقتی توی بینیش فوت کرد گردنشم گرفته بود؟؟؟؟؟؟؟

خواهرشوهرم هم یه بار دخترشو وقتی کوچیک بود برده بود و هسته پرتقال در اومده بود

من اونموقع که خواهر شوهرم گفت خیلی دقت نکردم و اهمیت ندادم ولی الان که این تاپیکو خوندم برام خیلی جالب بوده این جور مشکلات ممکنه برای هر کسی پیش بیاد پس بهتره در موردش اطلاعات داشته باشیم ممنون از تاپیک خوبت مریناز جون

در ضمن ممکنه ما به هر چیزی اعتقاد نداشته باشیم ولی این بچه ها آدمو به یه جایی میرسونن که تل گیر که سهله قله قاف هم باید بری
مطمئن باشید سواد قدیمیا در بعضی موارد بیشتر از دکترای درس خونده الانه
مریناز جون سلام.اول اینکه من کاری نکردم خانمی.انشاالله نی نی همیشه سالم باشه.بعدش میخواستم بگم.نذار نی نی به این کار عادت کنه.چون اگه عادت کنه.یا به اصطلاح قدیمیا جا باز کنه.کارت درمیاد.میشی مثل6سال قبل من.که بیتا 2 ساله بود.و مدام tol میشد.واقعا" خسته شده بودم.دوست داشتم هر مبلغی که میگن بدم تا این کارو خودم یاد بگیرم.البته وقتی بچه ها بزرگتر میشن.این حفره عقب گلو کوچکتر میشه .وکمتر tol میشن
سعی کن هر وقت شک میکنی که نی نی tol شده.
قطره بریزی تو بینیش و بعدش فوت کنی تو بینی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام بچه ها

سارا جان خوبی؟آترین خوشگله خوبه؟

سارا جان منم هنوز در حیرتم که این تکه های سیب چجوری تو گلوی ماهان گیر کرده بود......بچم هیچ چیز نمی خورد....
منم فکر نمی کردم که همچین چیزی وجود داشته باشه...

تو یه تاپیک دیدم بعضیها نوشته بودن..نخود و لوبیای خام...خیار خرد شده و حتی سنگ!از گلوی بچه اومده بود بیرون!

الان خداروشکر ماهان اشتهاش دو روزه که خیلی خوب شده...
2731
مانی جان اول تاپیک یکی از بچه ها گفت که دست می کنن تو گلوی بچه!...ولی اینطور نبود...خیلی اروم دستشو گذاشت زیر گردن به ارومی دست کشید اول و گفت بله چیزی گیر کرده تو گلوش...بعد اروم چندتا انگشتشو گذاشت زیر گلوش و سریع فوت کرد داخل بینیش و با هر فوت یه تیکه سیب از گلوش زد بیرون...به همین راحتی...کلا چند ثانیه بیشتر اینکار طول نکشید...خانمه گویا خیلی ماهر بود و زیاد اینکارو انجام داده بود..
ممنون مامان برسام عزیز...

برای عکس گذاشتن باید بری تو سایتهای اپلود عکس بعد عکس رو اپلود کنی و اخرین کدی که زیر عکس میده رو اینجا بذاری

مثلا از این سایت یا هر سایت دیگه ای:

www.picasion.com
آدرس جاهایی که تلگیر یا قاروق و یا گلو گیر هستند . من ا ینها را با هم جمع اوری کردم تا کسایی که تهران هستند بتونن برن شهر ری- جوانمرد قصاب- خیابان کمیل- خیابان اختری- پلاکشو میگه خونه ی دوم جنوبی. اونجا توی محل همه میشناسنش از هر کی بپرسی همه نشونت میدن خونه اش را. یک آپارتمان نوساز هستش . V J, [23.11.16 07:37] این هم شماره کسی 09197295589 که من می برمش قربانی. سمت امام حسین . خیابان دماوند V J, [23.11.16 07:46] آدرس تل گیر در تهران: تهران - یافت آباد - شهرک صاحب الزمان - خ رضایی - کوچه عباسی-از سمت راست اولین در - خیلی معروفه و از همه جا پیشش میان. V J, [23.11.16 07:47] اسلامشهر خیابن علی ابن ابیطالب کوچه 36 پلاک 22 فکر کنم بپرسین میگن یک خانم پیر V J, [23.11.16 07:53] رباط کریم آدرسش جنب میدان فرمانداری خ امام خمینی همون اولای خیابونه از هر کی بپرسین نشونتون میده پلاکش یادم نیست V J, [23.11.16 07:57] منطقه 17 میدان ابوذر رو به سمت شرق برید،خیابان فلاحی رو برید سمت جنوب، کوچه زارعی،پلاک 67 خاله سیما V J, [23.11.16 07:59] 09124093228 خانم رمضانی سمت امام حسین

مکمل کودک کیدز فوراور عالیه سیستم بدنی هم بالا میبره اگ مشکل هزینه ندارید در ضمن تنها مکمل کودک بدون مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده و طعم و رنگش مصنوعیه 09010183025 ایشون دارن 

بچه ها تاپیک ها قدیمی شده،الان دیگه این شماره ها نیست،ادرسش عوض شده خانم رمضانی یا خانم قربانی ،خودش قرباتی هست ولی مادرش چون از خیلی سال پیش اینکارو انجام میداده و الان فوت کرده رمضانی بوده این خانم رو دیگه به اسم مادرش میشناسن،با تجربه هست نسل در نسل کارشون تلگیری بود تهرانه،بین پیروزی و دماوند ۰۹۰۵۶۹۹۶۰۷۵ و ۰۹۱۲۵۹۰۰۸۹۳