2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خیلی وقت نی نی سایت نیومدم. نمیدونم کی ریپلای کرردین در خدمتم

سلام عزیزم نه خواهش میکنم،ببخشید میتونم بپرسم علت سقط 13 هفتتون چی بود؟ایست قلبی کرد یا دهانه رحم باز شد؟بارداری بعدی دارو مصرف میکردین؟سرکلاژ شدین؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
سلام عزیزم نه خواهش میکنم،ببخشید میتونم بپرسم علت سقط 13 هفتتون چی بود؟ایست قلبی کرد یا دهانه رحم با ...

ایست قلبی بود نه اصلا فقط استراحت مطلق بودم من مشکل رحم نداشتم  فقط از ۶ ماهی به خاطر اینکه زایمان زودرس نکنم روزی دو تا قرص و یه امپول داشتم ولی باور کنید یادم نمیاداسمشون رو قرصا جلوگیری انقباظ رحم بود  امپول تکمیل رشد جنین اخرشم ۳۳ هفته و ۵ روز زایمان کردم زودرس بود

دخترم الان ۱۱سالشه انشاالله خدا دامن شما هم سبز کنه 

2731
ایست قلبی بود نه اصلا فقط استراحت مطلق بودم من مشکل رحم نداشتم  فقط از ۶ ماهی به خاطر اینکه زای ...

خدا حفظش کنه ممنون که جواب دادی عزیزم

ان شاالله❤❤

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
عزیزم منم یه سقط تو هفته 15 داشتم بعد از 1سال و نیم حامله شدم الآن هم توی 38 هفته ام ولی تمام این ...

عزیزم برا بارداری بعدیتون سلفری هم رفتین؟

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم من خیلی وقت بود تو سایت نبودم امروز امدم هم برف تبریک بگم خند داره بعد پیغام تو دیدم ...

بخاطر سقطاتون آمینوسنتز رفتین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم منم یه بار هفته 14 یه سقط داشتم و کورتاژ کردم . بعد از 4 ماه دوباره حامله شدم و حالا یه دخمل ن ...

عزیزم شما برا بارداری هاتون سلفری رفتین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هفته دهم سقط داشتم وعلتش توقف رشد جنین بود که متناسب با همون هفته نبود کوجیکتر بوده وناقص یکسال ...

عزیزم شما بچتون سالم بود خداروشکر؟سلفری هم رفتین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40