2752
2734
عنوان

قشقایی کسی هست اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما شهرشنین هستین بعد دختره روستایی هس یا شهری اگر کلاس بالا هستین اونا فکر کنم ایلیاتی باشن

مال مرودشت هستن  ماهم متوسطیم 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2731
تا اونجایی که میدونم رسمشون نیست دختر جهیزیه بده. خود پسر باید بخره.

واقعا ؟😑

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
واقعا ؟😑

بله. دو سه تا از دوستای دانشگاهم ترک قشقایی بودن هیچ کدوم جهیزیه نبردن. میگفتن ما رسم نداریم دختر جهیزیه بده. پسر خودش باید لوازم خونه بخره. 

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
برادرم بایه دختر اشنا شده که  ترک قشقایی هستن میگه خیلی خوبن و راستش ما هیچ شناختی نداریم و میت ...

ما گرفتیم اصلا خوب نبود اصلا اصلا حالا به بقیه برنخوره ی وقت همه جا خوب و بد هست

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
ما گرفتیم اصلا خوب نبود اصلا اصلا حالا به بقیه برنخوره ی وقت همه جا خوب و بد هست

میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم؟

ازرسم و رسوماشون وخصلتاشون میگی؟چرا بد بود و دقیقا مال کجا بودن؟