2733
2734
اره با میگرن باردار شدم ماه اول که نمیدونستم کلی دارو خوردم ماه دوم و کمی از ماه سوم سوماتریپتان و ن ...

من امی تریپتیلین مصرف میکنم الان ، خدا رو شکر حداقل دوران بارداری خوب شدی ، ممنون ک جواب کامنتمو دادی لطف کردی دوست عزیز❤️

من خیلی بهترم از هر روز به ۱۰ روز یکبار رسیده و گاها هر ۱۵ روز اما بازم فوبیا دارم هیچ کار تنشزایی ا ...

عزیزم پیش کدوم دکتر رفتی دخترم سه ماهه هر روز صبح تا شب سردرد داره گفتن میگرن پیش دکتر بوستانی رفتیم و نتیجه نداره فعلا حتما راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متوجه شدم صبح پروپرانولول و نوروتریپتیلینو باهم بخورم بعد ۷ ساعت خوب میشم

عزیزم طب سوزنی تاثیر داشت دختر من‌نوجوانه هر روز سردرد از دوسال پیش شروع شد واقعا کلافه شدیم

عزیزم طب سوزنی تاثیر داشت دختر من‌نوجوانه هر روز سردرد از دوسال پیش شروع شد واقعا کلافه شدیم

۲۰ درصد اره .

ولی من سردردم ۲۷ ساله بود و مزمن ...

برای دختر خانم شما حتما جواب میده ان شالله

2728
۲۰ درصد اره . ولی من سردردم ۲۷ ساله بود و مزمن ... برای دختر خانم شما حتما جواب میده ان شالله

ممنونم ما مشهد هستیم پیش دکتر نوریان رفتم و یکم کنترل شده ولی کامل نهواسه طب سوزنی کجا بریم

دکتر بهرامی فر سرج کن مطبشون میاد...استاد طب سوزنی مشهد هستن

ممنون از لطفتون 

فعلا ک داروهای دکتر عباس نوریان ب خوبی جواب داده حالا ببینیم اگر دوباره عود کرد بریم پیششعزیزم دکتر واسه چهار ماه دارو داد.گفت ب مرور ب روزی یکی میرسونیم دخترم 17سالشه

روزی دو تا پراونول دو تا والپرت سدیم و یک عدد امیتریپتیلین خدا رو شکر جواب داده ب داروها ولی از عوارضش خیلی میترسم

چون دختر من هر روز سردرد داشت شدید ب مسکن جواب نمیداد ولی ده روزه ک دارو‌ میخوره تقریبا صفر شده سردرد

2738