2737
2734
عنوان

دکتر ازیتا وظیفه شناس

| مشاهده متن کامل بحث + 15437 بازدید | 35 پست

سلام دوستان 

دکتر من هم خانم وظیفه شناس بود.من زایمانم توی عید افتاد و ایشون خیلی بی مسیولیت مسافرت رفته بود البته به من گفته بود من فقط دو سه روز اول عید مسافرتم و زایمان من که نهم فروردین بود تشریف نداشت. و البته خیلی راحت به پزشک کیشیک سپردم . من قرار بود زایمان طبیعی داشته باشم اما به واسطه اینکه دکتر نبود و مراجعه من هم ساعت ۸ شب بود و دکتر کیشیک هم نگه داشته بودن واسه عملها و موارد اورژانسی!! تا ساعت ۵ صبح منو نگه داشتن و هی گفتن زور زایمان طبیعیو بزن و بعدش هم گفتن فشارت رفته بالا و ضربان قلب نوزاد کم شده باید سزارین کنی. البته دکتر بعدش هم کم نداشت من سه روز بیمارستان بودم بخاطر زردی بچه اما باز دکتر نه اومد نه حتی یه زنگ زد که ببینه من زنده یا مردم!( با توجه به گفته خودش که شب نهم باهاش حرف زدم بودم که گفته بود من دهم تهرانم حتی با وجود این سراغی ازم نگرفت) راستی به دوستایی که میخوان به این پزشک مراجعه کنن بگم که ایشون شماره موبایلشون هم نمی دن بهتون یعنی حتی اگه رو به مرگم باشید ایشون میگن برو بیمارستان اونا به من زنگ میزنن!!!! خلاصه اینکه من از انتخاب ایشون به عنوان دکتر زایمانم بشدت پشیمونم و خواستم باهاتون این تجربه خیلی تلخو در میون بذارم چون من تو همین پیج خونده بودم که ایشون خیلی دکتر خوبی و متعهدی هستن اما من موقع زایمانم هرچیزی از ایشون دیدم غیر تعهد و وظیفه شناسی!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728