2733
2734
عنوان

دلایل خروج باد از واژن و راه درمان آن

| مشاهده متن کامل بحث + 69157 بازدید | 27 پست

همچین میگن باد انگار طوفانه .. نسیمی بیش نیس باش کنار بیاین

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂

😁😁😁😁✋

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

باد کجا بوده!!یه فیسی میکنه و تمام!!بادددد نه طوفان کاترینا!

میگن ملا نصرالدین از بیکاری سوزن به تخ  م خودش میزد و جیغ و داد میکرد!حالا شده حکایت بعضی از کاربرا  از بیکاری هی دنبال اشکال و ایراد الکی میگردن تاپیک بزنن و جیغ و داد کنن !!
وای خداا توبع 😐 ولی ببخشیدا من راهم میرم یهو میبینی در رفت خیلی بده ابرومو میبره اخرش درمانی نداره؟ ...

چرا ورزش کگل درمانشه بزنین گوگل یادمیده خیلیم راحته

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

دوستای که این مشکل رو دارید شما باکتری اشریشیا کلای دارید آب فراوان بنوشید ادرار رو نگه ندارید انگور و زغال اخته بخورید کافیین وتیین یعنی چای کاکائو قهوه نسکافه نوشابه کوکاکولا نخورید همیشه ناحیه تناسلی خشک نگه دارید موقع پریودی حمام نروید من انجام دادم خوب شدم دکتر هم خواستید برید