2733
2739
عنوان

بیماری زونا

| مشاهده متن کامل بحث + 21226 بازدید | 20 پست
متخصصین اعصاب داروهایی دادن که باعث خواب آلودگی و گیجی پدرم میشد (تا درد رو حس نکنه).شب و روزش رو تشخیص نمیداد.دایما خواب یود و تلو تلو میخورد.دچار فراموشی میشد..مجبور شد پیش از موعد یازنشته بشه.با مشورت دکتر اون درمان عصبی رو متوقف کردیم و دوز دارو هاشو کمتر کردیم.چون معلوم نبود که این وضعیت تا کی طول بکشه.الان یه سری دارو های آرام بخش و ضد حساسیت میخوره ولی عملا تاثیری تو کاهش شدت خارشش نداره.

سلام دوستان.پدرم چند وقتیه سمت راست سینش درد شدید داشت که کم کم رسید به پهلوش وپای سمت راستش. بیمارستان بستریش کردن تااینکه متوجه جوشهای تو کمرش شدن و با یه سری آزمایشات وسنوگرافیها فهمیدن زونا داره.متاسفانه بدن بابام خیلی ضعیفه و قند خونش بالاست.دکتر هم گفته واگیره ونباید کسی نزدیکت بشه.الان هم جوشها رسیدن تا گردنش و سینش.خیلی حالش بده ودرد داره .حتی خواب هم نمیتونه بخوابه ازشون خواستیم بستریش کنن اما چون واگیره اجازه ندادن.دوستان کسی که با زونا سر وکله داشته میشه بم بگه تا چقد طول میکشه این وضع؟ واگر دکتر خوب سراغ دارین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابای من هم گرفت ینی نگم براتون در مانش فقط یه چیز که واقعا معجزه کرد یه لگن آب ولرم بزار حموم دوملاقه نمک و دوقاشق پر جوش شیرین خوب هم بزن با پیاله یواش یواش بریز رو بدنش بنشین تو حموم تا بیست دقیقه بعد دوش. این کارو چند روز انجام بدی از تعجب شاخ درمیاری کلا خشک میشه 

2728