2737
2734
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390040 بازدید | 1955 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقت بخیر

من برای پایه پیش دو دخترم مدارس روشنگران مهدوی آفرینش ربانی رشدفرمانیه ابوعلی سینا رفتم و برای سلام ، راه رشد ،مهرورز و زشد نو هم پیش ثبت نام کردم اما نرفتم...

بطور کلی میتونم بگم اون چیزی ک من راجع ب پدارس فکر میکردم نبود و من دنبال ایده آلی بودم ک فکر میکردم تمام مدارس غیرانتفاعی دارای فوق برنامه های مدارسی مثل خرد و مهدوی هستند اما با کیفیت پایینتر وقتی مدارسو از نزدیک دیدم متوجه شدم که فقط از دور و تبلیغات تعاریف زیادی میشه وقتی از نزدیک میری اون چیزی ک فکر میکنی نیست!

درنهایت برای پیش ۲ دخترم ابوعلی سینا میره اما الان فرصت اینو دارم که دخترمو ب خرد ببرم اما خب دودلم چون مدرسه ی ابوعلی سینا هم مثل خرد فوق برنامه های تکمیلی داره ، دیسیپلین و نظم داره و خروحیای قابل توجهی هم داره اما تنها مشکلش دوزبانه نبودن مدرسه هست...

کسی تجربه ای دررابطه با زبان خرد داره یا نه؟

2731

سلام آلیس جان

چه خبرها

خوبی عزیزم

دختر نازنینت الان باید دانشگاه بره به سلامتی

کاش تاپیک رو ادامه میدادی

گل پسرت چطوره

دخترت دانشگاه چی می خونه

همیشه پیگیر تاپیکت بودم

یه دفعه بچه هایی که اون زمان اونقدر اکتیو و پیگیر تاپیکهاشون بودند دیگه تاپیک ها رو رها کردند نمی دونم چرا حتی سری هم به اینجا نمی زنند