2733
2739
سلام من هفته 27 هستم . و الان دیگه فقط قرص فروس و اسید فولیک می خورم روزی یکی
هفته پیش آز پروتین دادم . برخلاف قبل که مقدارش بالا و مشکل ساز بود .شکر خدا آزم نرمال بود
یه مشکلی دارم .5 سال پیش پام زخم شد . یادم نمی اد کزاز زدم یا نه . الان دکترم گفته اگه در شول 10 سال پیش نزدی باید بزنی . تزریق دوباره مشکلی داره ؟ کسی مثل من بوده؟

هنوز دنبال تخت و کمد و کالسکه هستم . قیمتها خیلی رفته بالا . چیلک شده . 4 میلیون و 700
LilySlim Weight charts

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل شقایق قرص اهن من ایزن پلاس هست .
اما درمورد قرص کلسیم دقیقا مثل همیم.منم مجبور شدم نیچر مید گرفتم اما روز درمیون میخورم.
میترسم مصرف زیاد این مکمل ها نهایتا مضر باشه.
دکترم خانم مغازه هست شقایق جان.
نگفته بهت باز کی بری سونوگرافی؟شکمت گنده شده؟
2731
سلام دوستای گلم
من هفته قبل یه مقدار خرید کردم:

شیشه شیر NUK
کالسکه دلیجان
گهواره
کمد
لباس
...

اکثرا هم از جمهوری خریدم. به نظرم چیزاش خوب بود. چون من خیلی نمی خواستم خرج رو دست مامان و بابام بذارم فقط چیزای ضروری رو گرفتم.

مینا جون من 9 آبان نوبت دکترم هست. احتمالا سونو می کنه. آره بابا شکمم از اواخر ماه 6 دیگه تابلو شده.
CafeMom Tickers
سلام
امیدوارم همه دوستان با نی نیاشون در صحت و سلامت باشند. من تو هفته 32 هستم خیلی احساس سنگینی تو ناحیه

شکم می کنم احساس می کنم نی نی با سرعت هرچه تمامتر داره بزرگ می شه از طرفی هم هنوز دارم میام سر کار

خیلی خسته شدم امیدوارم این دو هفته ای که تا مرخصی استعلاجیم مونده زود سپری بشه تا من هم بتونم کمی

استراحت کنم .عزیزان من با وجود استفاده از کرم ضد ترک متاسفانه در ناحیه پهلو دچار ترک شدم نمی دونم چرا ولی خیلی

ناراحتم 14 آبان هم وقت دکتر زنان دارم هم سونوگرافی باید از دکترم سوال کنم چرا با وجود این همه مراقبت و استفاده

مرتب از کرم اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشاً بیاید از خودتون و وضعیتتون بگید .
سلام مامانای گل و مهربون.من تو هفته 30 ام ولی شکمم هنوز اونقدری نیست که نشون بده.خیلی نگرانم میترسم دخمل کوچولوم لاغروضعیف باشه.از نظر تغذیم زیاد به خودم نمی رسم یعنی اشتهام خوب نیست.به نظر شما این طبیعیه؟
2738
سلام مامانا .من هفته 30 هستم.
ترک نخوردم خدا روشکر
وسایل نی نی : تخت و کمد.....کالسکه .....لباسها .......و .... رو خریدم.
شیشه شیر هم به خواهر شوشو گفتم از گرجستان یا تومی تیپی یا اونت بخره
لوازم بهداشتی مادرکیر گرفتم
تقریبا تکمیله وسایل ولی چیزای کوچیک کمی مونده
راستی من یک هفته است که صبحها حالم به هم می خوره باز
LilySlim Weight charts
سلام بروبکس.یه سوال دختر من هم دی ماه میاد انشالله.تو تهران شیشه شیر دکتر براون از کجا میتونم بخرم واسش.قیمتش رو هم بگید و سایزهاش رو.آخه خوزستان گیر نیومد.مامانم تهرانه تا دوشنبه.میخوام بدم بخره واسش.اءه ست کامله شیشه شیرش گیر بیاد که بهتر
CafeMom Tickers
دختر دوممه.تخت پارک و کالسکه از دختر اولم دارم.یه کمد باید واسشون بخرم.و واسه دخترم ست کانل بهداشتیه چیکو خریدم هنوز هم واسش چیکو میزنم.واسه این هم همین رو نیخرم.راستی عطر چیکو تو بازار پیدا میشه؟قیمتش رو میدوتید؟
CafeMom Tickers