2737
2739
عنوان

اسید فولیک مضره ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76234 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صرف قرص آهن و اسیدفولیک پس از ده سال نتیجه داد!! کاهش شدید میزان هوش کودکان ایرانی زیر هشت سال در ...

یا خدا .... دکتر به منم تو اوایل دوران بارداریم اسید فولیک داده یود که  ... ای ووااای ....منم مصرف میکردمشون

2731
سلام دوستان من جدیدا تو سایت عضو شدم. منم مثل شما مرتب نگران استفاده یا عدم استفاده از مکمل ها برای ...

مررسی بایت توضیحاتت گلم ... یکم خیالم راحت شد ... چون دکتر اطفال امروز به نی نی چهار ماهه م که سرما خورده بود قرص اسید فولیک روزی نصف قرص هم داده

خدا کنه هوشش به من نره که خنگ نشه .خخخخ . تازه من الزایمر هم دارم و همش یادم میره همه چیو ... خخخخ

سلام دکتر ب منم گفت بخور ولی من نمیخورم بجاش گشتم وتحقیق کردم تو طب سنتی جایگزینش رو پیدا کردم خریدم میخورم 

سویق گندم وجو..

میوه ها وسبزیجات تازه هرچقدرم کودشیمیایی داشته باشه باز از شیمیایی بودن اسید فولیک بهتره

خودم توی مطب طب سنتی کارکردم ودیدم ک کسانی ک آهن بدنشون پایین بود میومدن میگفتن چندین سال باخوردن قوی ترین قرص های آهن نتیجه نگرفتن .با نسخه های طب سنتی چندماهه خوب شدن 

منم مثل شما شک داشتم ولی باتحقیق و تجربه فهمیدم ک نوردن اسید فولیک خیلییییی بهترازخوردنشه

بعضیا میان میگن قدیما همه چی طبیعی بوده غذاشون خوب بوده وفلان و..من ازهمون قدیمیا ک نخوردن پرسیدم میگم چی میخوردین میگن هیچی قدیم اصلا میوه و گوشت وو..ب وفور الان نبود الانم ب همت خیلی از اطبای بزرگ و فداکارطب سنتی  میتونیم کم وبیش محصولات ارگانیک تهیه کنیم درسته گرونتره ولی باحذف خیلی مواد غذایی بیهوده میشه جبران کرد

یک روز می افتد ؛ آن اتفاق خوب را می گویم ...
من به افتادنی که برخاستن اوست ایمان دارم ؛ هر لحظه ، هر روز ، هر جمعه ...
""السلام علیک یا صاحب الزمان ""
سلام دکتر ب منم گفت بخور ولی من نمیخورم بجاش گشتم وتحقیق کردم تو طب سنتی جایگزینش رو پیدا کردم خریدم ...

سلام گلم .منم آهنم کمه چی بخورم .حجم خونم خوبه .هموگلوبینم خوبه .فرتین کم هست 

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون
2740

سلام خواهش میکنم یکی ج بده ،من یکساله دارم فولیک اسید دز ۵۰۰ میخورم یکسال پیش تصمیم داشتیم اقدام کنیم اما به دلایلی عقب انداختیم الان دوماهه تو اقدامیم 

تازه شنیدم ممکنه اثر بدی تو بچه بزاره البته هنوز باردار نشدم !؟؟؟؟

سلام خواهش میکنم یکی ج بده ،من یکساله دارم فولیک اسید دز ۵۰۰ میخورم یکسال پیش تصمیم داشتیم اقدام کنی ...

سلام
اصلا اثر بدی نداره خیلی هم عالیه ،برای تشکیل لوله ی عصبی نوزاد کاملا لازمه توی کل دوران بارداری و شیردهی هم باید. هرروز بخوری،اگه قبل از بارداریت نخورده باشی دکتر بری کلی سرزنشت میکنه،من یهو باردارشدم سال پیش و فولیک اسید نخورده بودم اولین بار که رفتم دکتر ،دعوام کردکه چرا نخوردم