2733
2734
عنوان

کیا به گفتاردرمانی واردن؟ روش تلفظ حرف "ر" رو میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 17708 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوميلا جان خواهرم ميگه ميوه هاي سفت مثل سيب و هويج هم خوبه بخوره 

الهی بگردم

فقط خدا میدونه چقدر با پیگیرهات شرمنده م میکنی

دست گلت درد نکنه

چشم حتما انجام میدم

خدا خیرت بده دختر

خدایا شکرت ♡♡♡
2731
2740
براش کتاب بخونین و شعر صوتی تو خونه بزارین هنوز فرصت زیاد دارین

عزیزم سلام میخاستم ببینم مشکل کلمه ر  پسرتون حل شده 

پسر من ۷ سالش همین مشکل ر دارم      ر      را      ی       میگه 

میشه بگید چکار کردید خیر ببینید 

كاملا درسته حرف ر اخرين حرفي هست كه بچه ها ياد ميگيرن خواهر منم حرف ر رو نميتونست تلفظ كنه تا اينكه ...

سلام عزیزم.میشه خواهش کنم بخواهرت بگی برای تلفظ حرف ک چکار کنیم یادبگیره بجاش میگه ت

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

اگه با باز شدن مدارس و مهد کودک ها نگرانی که کودک عزیزت بیمار شه یا کرونا و آنفولانزا رو به خونه بیاره حتما سیستم ایمنیشو تقویت کن. ما به شما شربت ردکولد رو توصیه می کنیم. ردکولد یه محصول دانش بنیان و کاملا طبیعه، از عصاره عناب و شیرین بیان ساخته شده و سرشار از ویتامین ها و ترکیبات ضد ویروس هست. این شربت خوش مزه هم تو کانادا ثبت شده و هم تو ایران مجوز داره و حتی برای پیشگیری و درمان کرونا هم توصیه شده. توی تمام داروخانه ها هم موجود هست. اینم لینک خرید آنلاین: http://pasarpharma.com/product/redcold/