2733
2734

سلام دوستان من ازمایش هورمون اینا انجام دادم و دکترمم عکس رنگی نوشته بود رفتم ی چسبنگی کوچک سمت راست لوله بودش خداروشکر باز شد بعد دکتر نگاه کرد گفت گفت سمت راست فولیکول ۱۸ هستش خواستم ببینم این ماه احتمال داره باردار بشم؟

سلام دوستان من ازمایش هورمون اینا انجام دادم و دکترمم عکس رنگی نوشته بود رفتم ی چسبنگی کوچک سمت راست ...

سلام شما باردار بودین؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت واسه تولد۵سالگی دخترم..باز هم منتظر هدیه های سالم و صالح و زیبایت هستم  دامنم رو سبز کن.اللهی آمین....برای نی نی دار شدن همه نی نی سایتی ها صلوات...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد عکس مثل روز اول خونریزی داشتم خ زیاد ولی روز دوم و سوم لکه بینی داشتم ،دردم داشت موقع تزریق ،به خصوص تزریق دوم ،ولی ۵دقیقه ای تموم شد دیگه باید تحمل کرد

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
سلام نازی جون من هفته 34 بارداری هستم من دقیقا بعد از عکس رنگی حامله شدم......زمانی که عکس میگرفتم ...

اون ماهی که عکس رنگی گرفتین چند روز بعد عکس رنگی نزدیکی داشتین؟منم ی لولم چسبندگی داشت ولی با تحمل اینقد درد باز نشد ولی فولیکول بالغ داشتم

2731
ممنونم از همگی منم دیروز عکس رنگی دادم آز شوهرم خوب بود ومن 1 ساله که جلوگیری ندارم تا اینکه دیروز ...

سلام روز بخیر میدونم خیلی وقته ازین پیام میگذره الان نی نی داری عزیزم شما

سلام من دقیقا ماه بعد از عکس رنگی باردار شدم ان شالله همه منتظرا خیلی زود دامنشون سبز بشه

جنسیت نی نی چیه؟

خدایا بغلم کن🤲🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
سلام عزیزم. آره ممکنه من همون ماهی که عکس رنگی گرفتم به خواست خدا باردار شدم . ایشالا شما هم میشی...

نی نی تون دختر شد یا پسر؟

خدایا بغلم کن🤲🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
سلام من باید این ماه عکس رنگی بگیرم شنیدم باید دقیقا بعد پرید باشه ولی پریودم دوم عید تمام میشه و سو ...

سلام یاسی جون من دقیقا تو این شرایط تاریخ کامنت شمام، شما چیکار کردی بلاخره؟ همون ماه اقدام کردی؟ 

سلام خانما من ماه پیش رفتم عکس رنگی ولی این ماه هنوز پریود نشدم ۵روزه ازموعدم میگذره تستم منفی شد،خیلیا گفتن بعد عکس رنگی تاخیر داشتن کسی اینجوری شده،علتش چیه خواهش میکنم جواب بدید.

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏