2752
2734
عنوان

شیرم 7یلی کم شده کسی میدونه چیکار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 38 پست
بچتون چند ماهشه؟

5 ماه و رد کرده تازه دوروزه شروع کردم بهش میدم 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
بچتون چن ماهشه ؟ چند ماهه که شیر میدید؟ 

گفتم عزیزم 5 ماه و رد کرده الان  از اول شیر خودمو دادم 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
چقد بد نمیدونی چقد حرص میخورم من شیرم خیلی زیاد بود از دوماهگی سینه رو فقط توخواب میگیرهخیلی اذیت می ...

منم شیر خیلی زیاد بود ولی از رو تنبلی در روز یکی دوبارم شیر خشک میدادم با شیشه.بعد اینکه مریض شدم دیگه سینمو نگرف چون شیرم کم شد شیشه واسش راحت تر بود.سعی کن منظم شیر بدی هر ۲ ساعت.هر چی میک بزنه بیشتر راه میفته.هرچی کمتر بگیره شیر کمتر میشه حتی شیرافزام بخوری فایده نداره.من چندین مدل شیرافزا گرفتم ولی چون دخترم سینمو درست حسابی نمیگرف هیچ تاثیری نداشت بعدشم شیرم خشک شد متاسفانه

2731
دقیقا دختر منم ۵ ماهش بود😐وای تو این سن یهو لج میکنن خیلی بدقلق میشن😥

دلم خونه میدونم دقیقا چی میگی😢 من دخترمم همینجوری بود اینم اینجوری شد 😧

ولی اصلا کوتاه نیا یجوری با ترفند بهش بده راه میفته ان شاالله.استرسم نداشته باش ک بدتره

واقعا مرسی از دلگرمیت عزیزم تلاشمو میکنم 😘