2733
2739
عنوان

تقویت مژه و ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 154971 بازدید | 53 پست

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین تقویت کننده های ابرو و مژه رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه   

لینکش اینه https://bigsearch.ir/taghviat

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من ابروموتتوکردم ابروخودمم دیگه درنمیاد.سریتا.سینره.بلفارول.روغن کرچک.رزماری.خرگوشک.روغن ...

سلام دوست عزیز راه حلی واسه رشد ابرو پیدا کردین. مشکله منم مشابه شماست

‏کاش برمیگشتم به دورانی که مامانم  صبح تا شب سر مرتب کردن اتاق باهام دعوا میکرد نه الان که میشینه با من غصمو میخوره

درود. اولا از زدن کورتون در صورت مخصوصا اطراف چشم خودداری کنیدچون باعث ضعف چشم تدریجی میشه. ماینوکسیدیل گفته میشه با شدت دادن جریان خون مواد مغذی رو به فولیکول می‌رسونه. لوسیون رزماری هم دوپنوع داریم باریج اسانس و آلیس. آلیس به جز رزماری و‌اویشن و مورد ،گزنه و سیر هم داره ولی بازخورد رزماری باریج گفته میشه بهتره.عملکرپ واقعی ماینوکسیدیل هم حتی برای کاشفین اروپاییش هم نامشخص هست و من توصیه نمیکنم برای ابرو. از تقویت و رشد مجدد ابرو مارک لامینین خوبه. سریتا هم تا وقتی میزنی جواب میده، دراصل ماده اصلیش بیماتاپروست بود که برای گلوکوم چشم زاویه بسته استفاده میشد ولی شانسی دیدن افرادی که این قطره رو استفاده میکنن مزه هاشون بلند و زخخیم‌وپر میشه این شد که برای ابرو و مژه استفاده کردن.نظر منو بگید رزماری آلیس یا باریج.درضمن در یک شامپو بچه ۳۰تاذ۴۰ قطره آساره نعنا فلفلی بریزید موقع مصرف تکان دهید و بذارید روی ابرهاتون ۱دقیقه بمونه اصلا سعی نکنید چشماتون رو باز کنید روزی دوبار از رزماری باابروهای تمیز استفاده کنید. از داخل هم تقویت کنید مخصوصا ویتامین‌های گرروهB و CوD و مینرالهای زینک منگنز منیزیوم می سیستین متونین.meysam56yاینستامه

2731
سلام دوستان من ابروموتتوکردم ابروخودمم دیگه درنمیاد.سریتا.سینره.بلفارول.روغن کرچک.رزماری.خرگوشک.روغن ...

سلام عزیزم من خودم کارم آرایش دائم همون تتو و هاشور ابرو هست و بهتون توصیه میکنم زیر نظر یه آدم حرفه ای که با مواد خوب و گیاهی ریمو استفاده میکنه ابروهاتون ریمو کنید و بعد شروع کنید تقویت کنید تا دوباره دربیاد، رنگ های داخل ابروهاتون جلوی رشد ریشه های ابروهارو گرفته و برای همون درنمیان و اگر طولانی مدت بزارین بمونن ریشه های ابروهاتون نابود میشن دیگه اصلا درنمیان مگر کاشت کنید ابرو

منم تجربه م رو میگم

من از تقویت مژه و ابرو اوردینری استفاده کردم ، وبرای من واقعاواقعا خدای معجزه بود. 

خواهرم خریده بود و ازش راضی بود، من امتحانی خریدم وچندماه هر روز استفاده کردم که نسبت به خواهرم برای من خیییییییلی موثرتر بود، به نظرم برای خواهرم معمولی بود ولی برای من بهتر بود. من خیییییییلی راضیم.خداییی برام جواب داد😄 ممنون از تولید کننده ش🤣

حجم ابرو و مژه هام دو برابر شد

فقط حجم تقویت کننده به نسبت قیمتش کمه دیگه، که چاره ای نیست بهتر از درد جراحی و کاشت مژه و ابروست. 

والامممممم بخدا🤪

منم تجربه م رو میگم من از تقویت مژه و ابرو اوردینری استفاده کردم ، وبرای من واقعاواقعا خدای معجزه ب ...

عزیزم بعد قطع مصرف نمیریزه ؟

لطفن جواب بدین

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)      
تقویت مژه ماوالا

خودتون استفاده کردین ؟ بعد قطع مصرف نمیریزه ؟

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)      
2738