2410
2553
من هر سوالی از دکتر داشتم هیچ کدومو نتونستم بپرسم اینقدر که بی ادب و بد اخلاق بودن .. من دکترمو عوض ...

وقتی مشهور میشن

خودشونو گم میکنن

نمسدونن اون بچه که تو شکم ماس

عمر و جون زندگی خودما و خانواده هامونه

یک‌دنیا‌ انتظار پشتشه

دو هفته پیش که با خستگی بعد از چهار ساعت انتظار منتظر بودم تا ویزیت بشم ، یک خانمی با مادرش اومده بود تو سه ماهگی بچه اش سندروم تشخیص داده شده بود و باید می رفت برای سقط . بنده خدا می ترسید و به ماما گفت سر میکنن برای سقط ؟ و ماما در عین بی تفاوتی به مادر بارداری گفت که حالا یا می کنن یا نمی کنن دیگه .... و وقتی یه مریض دیگه در اعتراض به بی نظمی مطب به منشی میگفت می دونی من از چه راه دوری اومدم ؟ منشی خیل راحت گفت حالا از هرجا که اومدی باید منتظر باشی در اوج بی ادبی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من هر سوالی از دکتر داشتم هیچ کدومو نتونستم بپرسم اینقدر که بی ادب و بد اخلاق بودن .. من دکترمو عوض ...

ای بابا چه بد من سقط داشتم دنبال دکتر خوب بودم تازه تصمیم گرفته بودم برم پیشش😕

سلام. من دوران بارداريم چون دكتر خودم سفر خارج ازكشور براشون پيش اومد هفته ١٣ بارداريم پيش ايشون با كلي دردسر وقت گرفتم. تو هفته ١٦ تشخيص داد كه بايد اورژانسي عمل بشم و دهانه رحمم دوخته بشه!

با وارد كردن كلي استرس به من  ،خواست كه همسرمو ببينه... به همسرم گفت خانمت بايد همين الان تو چمران بستري شه والا ممكنه بچه سقط شه! بعد از همسرم پرسيد اهل شكايت كه نيستي... البته اگه شكايت هم بكني بجايي نميرسه!

ما هاجو واج مونده بوديم كه چي ميگه ...بعد ها فهميديم كه اين خانم سابقه زيادي در عمل هاي بي دليل و نا موفق داره و شكايت هاي بي حاصل...  خلاصه اونشب با ترسوندن ما ، نامه داد و من تو چمران بستري شدم تا صبح عمل بشم ،ضمنا بگم كه اين عمل تو هفته ١٦ خطر سقط داره .. فردا صبح سونو گرفتن و همسرم اصرار كرد كه نتيجه سونو رو ببينه و متوجه شد كه طول دهانه نرماله و دكتر بي دليل ميخواسته براي پول منو عمل كنه خلاصه با جرو بحث و رضايت خودمون مرخص شدم و دكترم رو عوض كردم و خدارو شكر بدون مشكل دخترم سر وقت به دنيا اومد.... اينارو نوشتم تا مادراي ديگه تو دام اين خانم نيوفتن.

2714
سلام. من دوران بارداريم چون دكتر خودم سفر خارج ازكشور براشون پيش اومد هفته ١٣ بارداريم پيش ايشون با ...

سلام خوبي زايمان كردي پيش كدوم دكتر رفتي

دكتر مغازه خوب نيست 

يعني نرم پيشش 

الان هفته ١٣ هستم دكتر انتخاب نكردم هنوز