2733
2734
santa

1391/7/19 1:44 ق.ظ

خدایا گله های خودم یادم رفت. زود قهوه ات و بخور برو که خیلی جاها هست باید بری قهوه بخوری …

لایک

من از روی خدایم شرمنده ام..با شنیدن غمهای شما...خدایا من ناشکر و ببخش که دائم در حال غر زدنم به درگاهت!
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
خدایا می دونی دیشب موقع دیدن فیلم شبکه یک از چی دلم گرفت؟ به خاطر چی کریه کردم؟ خودم هم درست نمی دونم فقط گریه کردم...
شاید دلم می خواست بیای و همونجوری به همون اقتدار و به همون شیرینی منو از فلاکت و تلخی نجات بدی... نمی دونم... شاید دلم می خواست مثل اون مرد بتونم روی تردید ها پا بذارم و برای خودم باشم... نمی دونم...
شاید دلم می خواست که اونقدر امکانات داشتم که اشک شوق رو مهمون چشمای یک نفر کنم... نمی دونم برای چی دلم گرفت ولی بدجوری گرفت...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من عدالت هست... ولی نه اونجوری که ما فکر می کنیم باید باشه... راه و روش خودش رو داره.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2742
واژه های مثل عدالت٬ تساوی٬ حقوق برابر٬ دموکراسی و از این دست واژه ها که بیشمارن همه و همه از درد و رنج نامتناهی اکثریت ناتوان سر منشا میگیره
من منحصر به فردم. دوست میدارم و دوست داشته میشوم و آزادم.
میشاد جون من دوستت دارم اینو گفتم که اگه نظرم مخالفه بدونی که ربطی به اینکه دوستت دارم نداره.
اما قبول نمی کنم. اینو قبول دارم که واژه هایی که نام بردی دستمالی شده و واقعا در جوامع امروزی ابزار دست یه عده برای رسیدن به اهدافشون شده اما حساب افراد و حکومت ها و سیاست ها از خدا جداست...
من به عدل خدا اعتقاد دارم و عدل رو اونطوری که دید عمومی هست نمی دونم... اینکه همه شرایط یکسان داشته باشند، نیست. بحثش مفصله و در این تاپیک نمی گنجه. ضمن اینکه من به اون دنیا اعتقاد دارم و معتقدم بخشی از اجرای کامل عدالت می مونه برای اون دنیا...
البته اعتراف می کنم که پیش اومده در نجواهام با خدا یا درد دل هام با کسانی که نزدیکم هستند از عبارت این عدالته؟ یا خدایا این عدالته استفاده کرده ام اما همش یه ناز و عشوه و درد دل بنده گونه بوده و نه اعتقاد قلبی...
2740
خدایا خواهشششششششش می کنم مریضا رو شفا بده
بیماری ها رو کم کن
خدایا بابامو ازم گرفتی گفتم شکرت
تو رو به خداییت کاری به بابا و مامانا نداشته باش
نذااااااااااااااار چشم مردم گریون بشه
میگم خدایا اون همه سال التماست کردم که بهم بدیشو باهام مهربون باشه حالا الان که دیگه نمتونم داشته باشمش برگردوندیشو مهربونو عاشقش کردی اخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا کم اوردم خودت درستش کن نذار داغون شم.
یا حضرت ام البنین همونجور که شما پسرانت در رکاب سیدالشهدا بودن برای منم از خدا بخاه که به منم پسرانی سالم وصالح و ولایتی بده تا در رکاب یوسف زهرا (عج)باشن. برای حاجت دلم یه صلوات مهمانم کن.
خدایا اگه قسمتمه بهم بده اگه نیست کلا از دلم ببرش
یا حضرت ام البنین همونجور که شما پسرانت در رکاب سیدالشهدا بودن برای منم از خدا بخاه که به منم پسرانی سالم وصالح و ولایتی بده تا در رکاب یوسف زهرا (عج)باشن. برای حاجت دلم یه صلوات مهمانم کن.
2706