2737
2734
عنوان

وزن گیری نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 135051 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی تو ماه چقدر وزن میگیره نینیت خودت اینارو استفاده میکنی

من پسرم الرژی داره مجبور شدم شیر خشک پپتی میدم..ولی ماه اول باشیر خودم ۱/۵ وزن گرفت..وقتی شیر خورمو قطع کردم وزن گیریش ماهی ۸۰۰یا۹۰۰شده با شیر خشک

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
من پسرم الرژی داره مجبور شدم شیر خشک پپتی میدم..ولی ماه اول باشیر خودم ۱/۵ وزن گرفت..وقتی شیر خورمو ...

سلام عزيزم ببخشيد ميدونم پيامت واسه خيلي وقته ولي ميشه بگي از كجا فهميدي پسر گلت آلرژي داره كه بهش شير خشك پپتي دادي؟؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2731
سلام اگه میشه کمکم کنید..دخترمن امروز چهل روزش شده بردمش قد و وزن ..گفتن وزنش ‌کمه..هم شیر خودمو میخ ...

رطب بخورید و چیزهای گرم و مقوی مثل شیر موز .اما زیاده روی نکنید که بچه اذیت نشه

عزیزم تا ۴۰ روزگی طبیعیه که بچه خوب وزن نگیره نگران نباش ب شیر دهی ادامه بده و حتما حتما شب ها دوساعای یک بار بیدارش کن و بهش شیر بده که همین واسع وزنش عالیه 

و بزار از یک سینت کامل بخوره جون قطره های اخز شیر چربن و  وزن میدن از یک سینه ۲۰ دقیقه بخوره بعد سینه س بعدی رو بهش بده

سوال دیگه اینکه مامانیی که لباسای بچشون و یا وسایل وثل کریر و کلسکه و... رو واسه بچه دومشون نگه میدا ...

چی میخوردین ک شیرتون اینجوری بود من شیرم خیلی بی قوه است

خداخودش به موقع همه چیو میده بهت
2738
سوال دیگه اینکه مامانیی که لباسای بچشون و یا وسایل وثل کریر و کلسکه و... رو واسه بچه دومشون نگه میدا ...

سلام گلم خوبید 

منم مشکل شما رو دارم الان نی نی من ۵۰ روزشه خیلی اضاف کرده

موقع تولد۳ کیلو و پنجاه بود الان ۵کیلو و ۲۰۰ گرم هست

چرا اینجوری میشه نگرانم

نی تی شما الان خوبرشد؟؟

خدایا میدونم به موقع میرسی
سلام گلم خوبید  منم مشکل شما رو دارم الان نی نی من ۵۰ روزشه خیلی اضاف کرده موقع تولد۳ کیلو و ...

سلام گلم میشه اگه سایت هستین جواب منو بدین،پسرمن ۱ ماهشه خیلی کوچولو ولاغر بود به توصیه ی پرستارای بخش نوزادان بخاطر رفع زردیش بهش کمکی شیر خشک میدادم،البته شیر خودم هم میدم بعد در طول روز۲تا۳ وعده هفته اخربه۴وعده شیر خشک میدادم وزنش ۱،۲۰۰کیلوگرم اضافه کرد خاستم ببینم طبیعیه چون بهم گفتن خیلی عالی وزن گرفته ونباید بهش شیر کمکی بدم درصورتی که بدون شیر کمکی سیر نمیشه

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
سلام گلم میشه اگه سایت هستین جواب منو بدین،پسرمن ۱ ماهشه خیلی کوچولو ولاغر بود به توصیه ی پرستارای ب ...

سلام گلم

مسکلی نداره 

الان نی نی من دندون در اورده داره لاغر میشه

دکترا برا خودشون میگن

اصلا هر وقت شیر خاست بهش بذه کم نزار

خدایا میدونم به موقع میرسی

جهت  رشد و وزن  نوزاد و حتی کودکان  بهتر این توصیه پزشکی و تجرم من که نوزاد کم وزن داشتم   استفاده از شیر بز است . من خودم  کودکی 6 ساله داشتم که وزنش 9کیلو هفتصد گرم بود بارها پیش بزشک متخصص بردم و لی نتیجه نگرفتم یک روز که به شهرک اندیشه رفته بودم یک از اقوام شیر بز برای کودکش گرفته بود از مزرعه شیر بز  مروگل که در شهریار است . به من توصیه کرد و گفت شما که همکار کردی این شیر هم بده روزا بخوره چون مسئول مزرعه که یک دکتر هست گفته برای رشد و وزن نوزاد عالی است چون علاوه بر داشتن تمام انزیمهای شیر مادر  96 درصد از کل پروتئین و املاح شناخته شده در این شیر است. من هم گوش گرفتم و یک هفته استفاده کردم باور کنید معجزه اتفاق افتاد در این هفته نیم کیلو و در یک ماه دو کیلو به وزن  اضافه شده الان که 17 روز است دائم شیر از مزرعه می گیرم و میدهم  واقعا راضی هستم عالی بود .خدار شکر 

سلام پسرمنم بدنیا اومد ۳ونیم بود,یک ماهگی۵۵۰۰الان ک دوماهشه۷کیلو

ماه اول ۲کیلو اصاف کرد این ماه یک کیلو نیم,فک کنم همینجور رفته رفته کمتر وزن میگیرن,بعدم دندون در میارن لاغر میشن,جای نگرانی نیست,کاش تپلی بشن

ماشالله به پسرت

من پسرم ۶ ماهش بود ۹ کیلو بود بهداشت میگفت آخرای شیرت چربه نده یا سینه رو عوض کن 

دکترش میگفت نوش جونش بده هرچقد میخواد

ولی پسرم راه افتاد یهو وزنش استپ کرد بعد از دوماه هم خیلی کم وزن اضافه کرد دیگه درگیر این بودم چطوری وزن بگیره