2733
2739
عنوان

شما روزی چند بار پوشک نی نی رو عوض میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51405 بازدید | 27 پست
چه طوری نی نی 4/5 ماهه رو سرپا میکنی؟ چقدر نگهش میداری تا جیش کنه؟ از کجا می فهمی جیش داره؟ واسه پی پی هم همین کارو میکنی؟ یعنی بقیه اوقات باز میذاریش؟ آخه تو این سن نینی یه جا نمی مونه و هی برمیگرده وحرکت می کنه.
من مولفیکس استفاده میکنم . متوسط 5 بار . گاهی ممکنه حالا 6-7 تا هم بشه . ولی نرمالش واسه من 5 تا توی روزه . واسه باز گذاشتن هم ، یک پارچه نخی را وسطش نایلون بگذار و بدوزش و پهن کن زیرش . اگه پیره یه شلوار گشاد هم بدون پوشک پایش کن . بگذار راحت باشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرپا کردن بچه که کاری نداره. روی پاهاش را ماساژ بده. تحریک می شه. با این عمل خود بچه شرطی می شه دیگه خودشو خیس نمی کنه. دیگه ساعت به ساعت.هرزمان احساس کردی وقتشه جیش کنه این کار رو بکن.
2728
2740
من‌ پسرمو اصلا تو خونه پوشک نمیکنم مگر اینکه مهمون داشته باشم کلا براش تشک میزارم دو ماهشه 

ببخشین شیردادنی چیکارمیکنی پس؟؟

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
سرپا کردن بچه که کاری نداره. روی پاهاش را ماساژ بده. تحریک می شه. با این عمل خود بچه شرطی می شه دیگ ...

کی از پوشک‌ گرفتینش؟

عضو گروه نارنجی.وزن شروع ۸۱.وزن فعلی ۸۱.وزن هدف ۶۵