2737
2739
عنوان

ترشحات هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 367196 بازدید | 162 پست
سلام،من هم باردار نبودم. خاک تو سر علائم 😂همش کشکه

سلام خوبی

فدا سرت عزیزم ان شالله این ماه

من الان روز۱۷ سیکلمم دو روزه لکه بینی صورتی دارم نمیدونم چرا

از دیشب شروع شد یک روز و نصفی در اصل !

بچه ها میگن یا واژنم زخم شده یا دهانه رحمم یا تخمک گذاریم بوده

خدا کنه برا تخمک گذاری باشه

من بدون دارو نمیتونم تخمک ازاد کنم میترسم🙁🥺

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ۱۸ دوره م هستم دیشب ترشح قهوه‌ای کمرنگ داشتم داغان بودم امشب سفید شدن هرشب نفخ میکنم درصورت ...

سلام پریود شدی یا ان شالله بارداری؟

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰
2731
سلام خوبی فدا سرت عزیزم ان شالله این ماه من الان روز۱۷ سیکلمم دو روزه لکه بینی صورتی دارم نمیدونم ...

سلام عزیزم.ان شاءالله که خیره باید بی خیال باشیم جدا.میگن استرس و فکر و خیال نمیذاره باردار بشیم.من دارم تمرین بی خیالی می کنم.

2738

سلام 

منم دوسه روزه از اقدامم گذشته ترشح بی بو سفید رنگ دارم 

این ماه دارو خوردم لتروزل با آوا بوست آمپول آزاد سازی تخمک هم زدم ده ساله منتظر بچه ام برای منم دعا کنید باردار باشم

سلام دوستان من ۴ ماهه اقدامم

اینبار از ۱۸ پریودیم به شدت نوک سینه هام درد گرفت و میسوزه

حالت خستگی و خواب آلودگی دارم

الان ۵ روز به پریودیم مونده ترشحات زیاد سفید و زرد رنگ  کشدار و لزج دارم

ممکنه باردار باشم؟

کسی همچین علائمی داشته و باردار بوده باشه؟

بچه ها سلام من امروز موعدم بود نشدم دعا کنید نشم و حامله باشم دارو استفاده کردم این ماه خیلی وقته ...

سلام عزیزم دیدی خدا جواب دعاتو داد مامان شدی واسه منم دعا کن تقریبا شش ساله تو اقدامم خیلی امیدوارم میدونم خدا صدای منم میشنوه واسه منم دعا کن حامله باشم ترشحات آبکی دارم زیر دلمم یکم درد میکنه ده روز دیگ ب تاریخ پریودیمه