2737
2734
عنوان

بی بی چکم بعد از نیم ساعت مثبت شد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 42167 بازدید | 57 پست
من پریودشدم،هیچوقت بی بی چکام مثبت نمیشد،ماه اول زدم نبودم منفی بود سه چهارروزم میگذشت منفی بودمثبت نمیشد،من این ماه زدم مثبت شدم کلی خوشحال شدک خاطره ساختم براخودم دست به شکمم زدم گفتم مامانی بدجورمیخواستت، خداروشکرکه خوشحالم کردی مطمىنم کن ازبودنت😢بعدخونریزی کردم باخونریزی زدم مثبت بود،یعنی صبح پنج شیش خونریزی کردم،بعدظهرزدم مثبت بود اشکم داشت درمیومد،یه لخته چسبناک کوچولواومدگفتم خدایا عذابم نده نکنه بودموسقط شد یاابوالفظل،رفتم ازمایشش شد 4،3بعدسونوگرافی رفتم گفت هیچی نمیبینم،امروزبعدهفت زوزازخونریزیم گذشت بی بی زدم صب خیلی کم رنگ خیلی ینی بیشتر سفیدبود،بعد عصراومدم یاظهرفکرکنم دیدم مثبته کاملامشخصه، تروخدادعاکنیداخه شوهرم داره طلاقم میده سراینکه دهن بین رفیقاشه وبچه س،وپروشده،من هیچ امیدی ندارم چون خانوادمم میگن اون میخواد مابدترشومیخوایم اما پنج سال زندگی، باهاش خوابیدن خندیدن گریه کردن همه چی سخته برام خیلی سخته، دعاکنیدبرام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
سلام عزیزم نه نبودم الان فهمیدم اسپرم اقام ضعیفه بعضیا میگن نطفه تشکیل شده بوده چون بی بی چک مثبت شد ...

منم بی بی گذاشتم امروز ...بعد از خشک شدن مثبت شد.یعنی منم حامله نیستم?

برا مامان شدنم یه صلوات میفرستی🤗مرسی😘
2740
4325 عزیز شما بارداربودی یانه چون منم دوبار مثل شما تست زدم بعد دوسه ساعت هاله افتاده

سلاممممم

عزيز تو باردار بودي عايا؟؟؟؟

خداجوووون مرسي كه تو بدترين لحظه ها وقتي صدات كردم جوابمو دادي تنهام نذاشتي