2726
عنوان

دارو گیاهی یاطب سنتی برای عفونت قارچی واژن سراغ دارید؟؟@@

| مشاهده متن کامل بحث + 205269 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزان

دانشگاه تربیت مدرس تهران درمان چهار جلسه ای بی خوابی به صورت کاملا رایگان برگزار میکنه... درمان توسط جناب آقای دکتر مازندرانی صورت میگیره... چون یک کار تحقیقاتی هست کاملا رایگانه... از هفته ی بعد مورخ 1396/6/6 هر هفته دوشنبه ها و سه شنبه ها در همون دانشگاه تربیت مدرس شروع و  اجرا خواهد شد...

به دوستان و آشنایانتون اطلاع بدید ... چون خیلی فرصت خوبیه هم توسط جای بسیار معتبر ارائه میشه و توسط افراد خبره و همچنین رایگانه..آخه درمان بی خوابی در کلینیک ها و مراکز مشاوره بسیار گرونه...

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید

09194595925 

سلام عزیزان

دانشگاه تربیت مدرس تهران درمان چهار جلسه ای بی خوابی به صورت کاملا رایگان برگزار میکنه... درمان توسط جناب آقای دکتر مازندرانی صورت میگیره... چون یک کار تحقیقاتی هست کاملا رایگانه... از هفته ی بعد مورخ 1396/6/6 هر هفته دوشنبه ها و سه شنبه ها در همون دانشگاه تربیت مدرس شروع و  اجرا خواهد شد...

به دوستان و آشنایانتون اطلاع بدید ... چون خیلی فرصت خوبیه هم توسط جای بسیار معتبر ارائه میشه و توسط افراد خبره و همچنین رایگانه..آخه درمان بی خوابی در کلینیک ها و مراکز مشاوره بسیار گرونه...

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید

09194595925 

2728
راستی لباس زیر همسرمم از اول ازدواجمون روم به دیوار زرد رنگ وکثیف میشه.به نظرتون این مشکل ما میتونه ...

عزیزم همسروتون باید درمان بشه تا اکن درمان نشه شما هم درمان نمی شوید چون این بیماری جنسی هست و احتمال داره سوزاک باشه و حتما حتما باید همسرتون درمان بشه

پروردگارا!هرچی به من از نیکی عطا کنی نیازمندم

منم حدود 6 ماه عفونت قارچی داشتم خیلی دکتر رفتم و پمادهای کلوتریمازول و...و قرص مترو و فلوکونازول خوردم ول هیچ فایده نداشت . دوباره بعد یکی دوهفته شروع می شد . 

برفک شدید بیرون واژن و ترشحات داخل واژن و سوزش شدید و کمی خارش . 

بعد از دکتر ها خسته شدم روش آب نمک و ماست را انجام دادم . با نمک دریا و اب جوشیده و سرد شده داخل بطری اب نمک درست کردم و بعد دستشویی به خودم ریختم و داخل واژن هم ماست ساده استفاده کردم . خیلی خوب بود انگار معجزه کرد سوزشم بعد دو روز خوب شد و ترشحاتم هم کم کم کمتر شد . 

اینجا نوشتم شاید به درد کسی بخوره😊

منم حدود 6 ماه عفونت قارچی داشتم خیلی دکتر رفتم و پمادهای کلوتریمازول و...و قرص مترو و فلوکونازول خو ...

جوش شیرین یا سرکه اینا چی استفاده کرده بودی؟؟؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
منم حدود 6 ماه عفونت قارچی داشتم خیلی دکتر رفتم و پمادهای کلوتریمازول و...و قرص مترو و فلوکونازول خو ...

خودتونو با آب نمک شستین و ماست رو توی واژن تزریق کردین؟

بعد یه سوال دیگه:نمک دریا همون سنگ نمکه؟

سلام من عفونتی داشتم که خارش شدید و ترشحات پنیری داشتم.و چند سال هم درگیر بودم دارو شیمیایی استفاده میکردم.بعد از عود های مکرر دکتر طب سنتی حرفه ای مراجعه کردم،نسخه ای که میگم ممکنه فقط واسه من خوب باشه چون مثلا نسخه عسل رو خیلیا جواب داد ولی منو بدتر کرد.دکترم گفت یه سرنگ دو سی سی بگیر یک سی سی روغن بنفشه پایه زیتون و یک سی روغن زیتون بکش تو سرنگ و شب موقع خواب یا بالشت زیر باسنت بذار و تزریق کن.بین ۷ تا ۱۴ روز میکشه تا خوب بشی برای تسکین هم دو تا نسخه داد گفت ببین کدوم بهت میسازه(یک ق مرباخوری جوش شیرین در دو لیوان آب حل میکنی و میذاری تو دستشویی بعد هر بار طهارت خودتو باهاش میشوری ولی یه درصد اگر اثر نکرد برات، مخلوط ۴ گیاه مورد،ختمی،پوست انار و بابونه از هر کدوم یه ق غذاخوری میریزی تو ۳ لیتر آب تو قابلمه میذاری یه ربع یا ۱۰ مین میجوشه و صاف میکنی هرروز ۲۰ دقیقه میشینی توش خودختمی و بابونه هم تنها اثر داره)اینم تکمیلی بگم من دو روز اول شروع درمان با ابزار دوش واژینال محلول آب و جوش شیرین رو با همون نسبت که گفتم داخل واژنم رو شتشو دادم تا جایی که هرچی ترشح پنیری بود پاکِ پاک شد.و اینکه بعد از نشستن تو لگن تند و تند با روغن بنفشه واژنم رو چرب میکردم خودش خاصیت تسکین التهاب داره. وضعیتم وحشتناک بود ولی به لطف خدا با صبوری و باور قلبی درست شد.تمام پماد های شیمیای عود کننده ن من چند سال درگیر بودم که میگم فقط با طب سنتی درمان کنید که ریشه کن بشه.اصلا شلوار نپوشید و چند روز از خونه بیرون نرید که هوا بخوره بین پاتون فقط یه چیزم خواهرانه بگم تو زناشییتون اصلا از آب دهان استفاده نکنید خیلی موثره.و اینکه بعد از بهبودی ۴۰ روز عرق رازیانه با عسل مصرف کنید تا رحمتون گرم بشه و تمام مشکلات ریشه ایش درمان بشه.من هر روزم برا خودم دمنوش پنیرک و پوته دم میکردم زیاد میخوردم برای دفع عفونت.تجربه مو تو همه تاپیکا میذارم که دوستان استفاده کنن.