2752
2734
عنوان

بچه ها بیاین.۳۸روز از سقطم میگذره بیبی چکم پررنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 83 پست
گوشت بزرگ مثلا چقدر؟چند وقتت بوده قبلا که سقط کردی گوشت بزرگ دفع کردی

من هفته هفتم بودم دو تا گوشت یکیش اندازه ی نعلبکی یکیش اندازه نصف اون

زن بودن خیلی قشنگه!چیزیه که یه شجاعت تموم نشدنی میخواد!یه جنگ که پایان نداره.خیلی باید بجنگی تا بتونی بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه بوجود نیومد،اون روز یه قدرت با شکوه متولد شد که بهش نا فرمانی میگند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اینقدر دفع نشد

من بتام  خیلی بالا بود اون موقع. رفتم زایشگاه شب بود بهم گفت بتات بالاس ممکنه دو قلو یا چند قلو باشه.ولی قبل از سونو دفع شد

زن بودن خیلی قشنگه!چیزیه که یه شجاعت تموم نشدنی میخواد!یه جنگ که پایان نداره.خیلی باید بجنگی تا بتونی بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه بوجود نیومد،اون روز یه قدرت با شکوه متولد شد که بهش نا فرمانی میگند.
من بتام  خیلی بالا بود اون موقع. رفتم زایشگاه شب بود بهم گفت بتات بالاس ممکنه دو قلو یا چند قلو ...

آخ ترسیدم نکنه ازش چیزی مونده باشه

تا چند وقت بعد سقط پریود شدی اون سقط هفت هفتت میگم

آخ ترسیدم نکنه ازش چیزی مونده باشه تا چند وقت بعد سقط پریود شدی اون سقط هفت هفتت میگم

مگه سونو نرفتی؟؟اگه بیبی چک داری بذار ببین از تو م مثبته؟؟؟

من ۱۷روز خونریزی داشتم. از ۳۰بهمن تا۱۵ اسفند. بعدشم ۳۴ روز بعد از شروع سقطم پریود شدم

سونو بقایا باید بدین ... ولی در هر صورت بعد از سقط تا 2 ماه به خاطر وجود هورمون بتا بیبی چک مثبت میشه

اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!