2752
2734
عنوان

شما بودین با این شرایط به بچه دوم فکر میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 43 پست

من فقط یه دختر دارم پونزده سالشه بچه های حالا خیلی بامامتفاوتن فک نمیکنم خیلی با خواهر وبرادر جور باشن بعضی وقتا میگه کاش یه خواهر میداشتم ولی کلا وقتشو با دوستاش پر میکنه اجازه میدم بیان پیشش وباهم باشن خودم اذیت میشم ولی خب برای اینکه تنها نباشه واگه اون موقع که بچه دار شدم عقل الانمو میداشتم همینم نمیاوردم ترسم از اینده خیلی زیاده با این دنیای وحشتناک

دستهای زنانه بی‌سرو صدا ..خیلی چیزها را سرو سامان میدهند...

من يه دونه دارم و ديگه نميخوام بچه فقط اين ميست كه شكمشو سير كني اينده معلوم ميخواد كه با اين اوضاع اقتصادي ما نداره تازه تنها كسي كه داغون ميشه مادره مگه ما چه گلي به سره پدرومادرامون زديم كه اونا بزنن ول كن بابا به خودت برس

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارترجان این موضوع بهتره از مشاور و چندتا تک فرزند بپرسی

من تک فرزندم و ب هیچ وجه راضی نیستم

هر بچه ای روزی خودشو داره

اگ چندتا بودیم مسولیتم برای پدرومادرم کمتر بود

الان همه نگرانی من اونان باید همش بفکر اونا باشم چون کس دیگ ای رو ندارن

خودم ی دختزگر یکساله داذم 3ساله باشه دومی رو میارم

شوهرمم قانع کردم میگ راست میگی

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
آخه مگه بچه دوم اسباب بازيه😓 به خدا بيشتر قشر مرفه و تحصيل كرده تك فرزندن يعني اونا نميدونن مضراتش ...

دقیقا

بعدم بنظرم‌ بچه های الان‌مثل قدیم نیستن که 

همون یکی داشته باشه ادم بهش برسه همه جوره خوبه

البته اینانظرای شخصیه

من دوروبرم خیلی تک فرزندهستن که الان حدودابیست بیست وپنج سالشونه وقت واسه خودشونم ندارن چه برسه به خواهروبرادر

یه عده هم خوب ناراضی هستن

ثمره عشقمون 16خردادزمینی شد
2731
ببین میگی توجه نداره ادم یخیه ولی اینم فکر کن پسرت چقدر تنهاس نه خواهر نه برادر هیچی باباشم که یخه ف ...

منم دردم همینه

بانک اطلاعات پزشکی را بخوانید(جستجوی پزشک)

http://bankepezeshkan.com

ولی اگه واقعا شرایطش نیس و هیچ علاقه ای ندارن شوهرت وخانوادش به نظرمنم همون یکی کافیه  فقط خودتو اذیت میکنی بالاخره بچه که فقط به مادرنیاز نداره که باید ازطرف پدرهم محبت ببینه شوهرشماهم که حوصلشو نداره باید خودت تنهابزرگش کنی  بیخیال شو عزیزم خداروشکر که یکی داری خداحفظش کنه 😊😊

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤

خیلی توی این دنیا خوش میگذره بهمون که باز بچه های طفلکی رو بیاریمو درگیر این زندگی کنیم گناه دارن  بزار نباشن

دستهای زنانه بی‌سرو صدا ..خیلی چیزها را سرو سامان میدهند...
ولی اگه واقعا شرایطش نیس و هیچ علاقه ای ندارن شوهرت وخانوادش به نظرمنم همون یکی کافیه  فقط خودت ...

مرسی عزیزم

بانک اطلاعات پزشکی را بخوانید(جستجوی پزشک)

http://bankepezeshkan.com
ولی با این شرایط خیلی دودلم .وقتی شوهر آدم ذوقی از خودش نشون نمیده تماااام زحمات بارداری و زایمان خس ...

قبلش شرایطتو بپذیر بعد اقدام کن..دیگ هر مردی. ی جوريه

بپذیر که اون میره دنبال کارو... تو باید ب بچهات برسی..چاره ای نداری

منم دردم همینه

من مخالف تک فرزندیم گناه دارن اگه یدونه اوردی یکی دیگه بیار تنهایی و یه دونه بودن فقط فقط مال خالقه ماس نه ما به خودش قسم فقط برای خودش خوبه تک بودن 

ببین نسلای گذشته چقدر باباهای یخ وجود داشتن و دارن اما چندتا بچه دارن بچه ها و مادر همو دارن تنها نیستن 

در ذهن الهی جدایی وجود ندارد،پس من نمیتوانم از عشقی که حق الهی من است جدا شوم برای همین است که همیشه میگویم👈 إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾       درسته فتح و پیروزی مال منه💪😊
دقیقا بعدم بنظرم‌ بچه های الان‌مثل قدیم نیستن که  همون یکی داشته باشه ادم بهش برسه همه جوره خ ...

اخه الان مثل دوران ما نيست بي توقع بوديم رومون نميشد از پدرومادر چيزي بخوايم

بچه هاي الان هزار تا توقع و نياز دارن، حالا همه امكانات نصف ميشه تو اين دوره و زمونه واقعا ادم يكي بياره بهش برسه جسمي و روحي و انسان صالحي تحويل جامعه بده هنر كرده

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
من حدس ميزنم بيست سال ديگه بچه هامون مثل الان خيلي كمبود خواهر برادر رو حس نكنن،إمكانات زياد و هركي ...

عزیزم آدم باید بفکر پیری خودشم باشه

مثلا من رفتم ی شهر دیگ دانشگاه مامانم خیلی تنها شد میگف کاش ی بچه دیگ داشتم

درضمن بچگی باهم همبازی میشن..خیلی بهتره تا دنبال دوستی و درددل با غریبه باشی