2733
2734
عنوان

کسی تجربه کیست تخمدان داشته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53518 بازدید | 89 پست
ببخشید اینو میپرسم سونو از شکم رفتین؟ چون من هم میخوام برم دکتر ولی شنیدم سونو مینویسن دست نگه داش ...

اره عزیزم سچنو از شکم هست برو نگران نباش منم مجردیم ک ن ولی نامزدیم اوایلش اره رفتم سونو از روی شکم دقیقا ناحیه زیر شکمت انجام میشه

اره عزیزم سچنو از شکم هست برو نگران نباش منم مجردیم ک ن ولی نامزدیم اوایلش اره رفتم سونو از روی شکم ...

مرسی

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم دقیقن مشکل ترو داشتم پریود نمیشدم که بهم قرص ال دی داد .تا وقتی اونا رو مصرف میکردم پریود ...

عزیزم حتما برو دکتر اینجوری نامنظم پریود شدن خیلی بده
من خودم این مشکل رو داشتم بهم گفتن شاید کیست باشه در صورتی که تنبلی تخمدان داشتم اونم زمانی رفتم پیش دکتر ثناگو بهم گفتن و متوجه شدن و گرنه قبلش مثل شما بودم 

الان با این شرایط کرونا میترسی بری مشاوره آنلاین گذاشتن به نظر من 

اینم لینکشه خواستی یه مشاوره انجام بده 

https://mavarateb.com/drelahesanagoo

2728

تو ضمینه درمان این مشکل خانم دکتر گلشیرازی میتونه بهترین راه حل رو بهت بده منم این مشکل رو داشتم رفتم پیش شون خیلی از دکترا برام عمل نوشته بودن و کلی نامیدم کرده بودن ولی ایشون خیلی راحت کمکم کردن میخوای من ادرس سایت شونو بهت میدم http://www.drgolshirazi.ir/

[QUOTE=134271087]عزیزم منم دقیقن مشکل ترو داشتم پریود نمیشدم که بهم قرص ال دی داد .تا وقتی اونا رو م ...

ببخشید عزیز من یمدت تو سایت نبودم .نمی‌دونم راجب قرصی که نام بردی اطلاعاتی ندارم 

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
عزیزم حتما برو دکتر اینجوری نامنظم پریود شدن خیلی بده من خودم این مشکل رو داشتم بهم گفتن شاید کیست ب ...

خیلی رفتم .ولی تا وقتی قرص مصرف میکردم خوب بودم و بازم همون داستان بود .منم دیگه نرفتم 

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
ببخشید عزیز من یمدت تو سایت نبودم .نمی‌دونم راجب قرصی که نام بردی اطلاعاتی ندارم 

عزیزم بهتره که هر کسی هر چی گفت و هر داروی بهت معرفی کرد نخوری من خودم زیر دلم خیلی درد میگرفت با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر مهرنامی و با درمان های ایشون الان خداروشکر خیلی خوب شدم و اصلا مشکلی ندارم 

2740
فعلا پزشک برام دوفاستون داده از پانزدهم پریود باید بخورم،،گفت جلوی بزرگتر شدنش رو میگیره

به من هیچی دارو ندادن برا کیستام نمیدونم موثره یا نه ولی پزشکت داده حتما بخور و به توصیش گوش بده نگران هم نباش

2706