2737
2739
عنوان

دوستان اینجا کسی هس با نمد کار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 28 پست

کاش اون چین های پایین سطل و جای دستمال رو هم نمیدادی .اما در کل قشنگ شدن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم که ایرادی ندارن .فقط خرسه رو یه کم تپل تر درست کن قلب رو هم همین طور قلب تپل تر باشه قشنگ تر ...

یعنی الگو رو تپلتر کنم یا پشم شیشه رو بیشتر کنم؟ممنونم عزیزم ولی خودم خوشم نیومد.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

سلام حلوا جان الگو روبذار رونمد وبامداد نزدیکه رنگ نمد الگو رو بکش بعد راحت میتونی برشش بزنی

واسه نمونه کارای نمدی بیا یکی از تاپیکام کلی ایده با نمد گذاشتم ببین استفاده کن عزیزم

امیدوارم بدردت بخورن

◄ نِوِشتَטּ کــار مـَטּ نیســـتـــ ► 
2731
یعنی الگو رو تپلتر کنم یا پشم شیشه رو بیشتر کنم؟ممنونم عزیزم ولی خودم خوشم نیومد.

اره دیگه الگو رو مثلا خرس و زنبورت لاغر و کشیده ان .عرضشون بشتر باشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سلام حلوا جان الگو روبذار رونمد وبامداد نزدیکه رنگ نمد الگو رو بکش بعد راحت میتونی برشش بزنی واسه ن ...

ممنونم عزیزم نمونه کار هم داری ببینم؟ایرادای کارمو میشه شما هم بگی؟

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

اگه کار اولته که خییلی خوبه عزیزم میتونی دوباره شروع کنی قلق کار دستت میاد اگه الگو یا کمکی خواستی من درخدمتم اگه خواستی درخواست دوستی بفرس کمکت میکنم

2740
 اره دیگه الگو رو مثلا خرس و زنبورت لاغر و کشیده ان .عرضشون بشتر باشه

خیلی ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی

اگه کار اولته که خییلی خوبه عزیزم میتونی دوباره شروع کنی قلق کار دستت میاد اگه الگو یا کمکی خواستی م ...

ممنونم عزیزم آره کارای اولمه.بخاطر کسب درآمد شروعش کردم خدا کنه ب نتیجه برسم

به جای کاغذ میتونید از عکسای رادیولوژی استفاده کنید برای الگو خرابم نمیشه

آره عزیزم ممنونم.ایده خوبیه

ممنونم عزیزم آره کارای اولمه.بخاطر کسب درآمد شروعش کردم خدا کنه ب نتیجه برسم

ان شالله که نتیجه خوبی میگیری عزیزم اگه الگوها روتوگوشی داری

میتونی کاغذ روغنی بذاری رو گوشی و بامداد بدون اینکه دستت رو صفحه گوشی بخوره بکشی بعد ببری بیرون رو آ۴کپی کنی