2737
2734
عنوان

کادو همسری

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 26 پست
توهم براش گل ببر من اوایل واسه هرمناسبت خودمو میکشتم ولی اون هیچیی نمیخرید حتی گل دفعه بعدی با اینکه ...

واقعااااا. .؟بخدا دلم نمیاد گرون ترین کادوها رو براش میگیرم

۱۵ آذر تولدشه

ان مع العسر یسرا ... 

اولین روز زن که سه سال پیش بود، برام یه گردنبند ساده و خیلی بانمک که یه قلب ناز بود خرید. ولی قسمت سورپرایزش اونجا بود که وقتی انداخت گردنم، نگاش کردم و خواستم ازش تشکرکنم که دیدم چشاش خیسه.گفتم چی شده؟ بغلم کرد و گفت 2 سال منتظر این روز بودم که بشی خانومم. اون لحظه هیچوقت یادم نمیره.

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعااااا. .؟بخدا دلم نمیاد گرون ترین کادوها رو براش میگیرم ۱۵ آذر تولدشه

تولد همسرمنم اذره بله واقعا باور نمیکنی تولد من که همون سال شد یه کادو گرفت البته کادوی گرونی نبود اما مهم این بود که فهمید همه انتظاراتی دارن فقط یه کیک براش گرفته بودم اونم اخر شب اوردم هی از صبح میگفت تولدمه هااا منم میگفتم میدونم خب؟ تولدت مبارک😒

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
واقعااااا. .؟بخدا دلم نمیاد گرون ترین کادوها رو براش میگیرم ۱۵ آذر تولدشه

مثلا اولین تولدم هیچ کاری نکرد اولین روز زن واولین ولنتاین هم هیچ کاری نکرد درصورتی که من برای همه اینها هم کیک هم کادو گرفتم اما سال بعد ادبش کردم

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
2731
تولد همسرمنم اذره بله واقعا باور نمیکنی تولد من که همون سال شد یه کادو گرفت البته کادوی گرونی نبود ا ...

😂😂😂😂😂😂😂ایول خوب کاری کردی .پس منم گل میدم بهش 😐😐😐😐بلکه اثر کرد

ان مع العسر یسرا ... 
مثلا اولین تولدم هیچ کاری نکرد اولین روز زن واولین ولنتاین هم هیچ کاری نکرد درصورتی که من برای همه ا ...

😄😄😄😄😄😄😄واس منم باید ادبش شه. ..ولی قبول داری خدایی مردای آذر ماه خدای اعتماد ب نفسن....با جذبه   اجتماعی

ان مع العسر یسرا ... 

منم همسرم الحمدالله زیاد توکار سورپرایزه

ام بهترینش عید96بود با اینکه میدونستم دستش خالیه وبی عیدی به النگو بم داد ک خییییییلی دوسش داشتم چون دوتاشو داشتم ارزو داشتم سه تا بشن

ک شدن.وخیلی ذوق زدم

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
2740
😄😄😄😄😄😄😄واس منم باید ادبش شه. ..ولی قبول داری خدایی مردای آذر ماه خدای اعتماد ب نفسن....با جذب ...

اره واقعااا اعتماد به نفسش هزااار وخیلی اجتماعی

منم واس نامزدم توهر مناسبتی کادو میگیرم  چه واس تولد خودش چه خونوادش اونم مثلا واس تولد داداشم کادو خرید دیشب واس تولد مامانم شام داد به فامیل درکل خیلی خوبه 

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 

منم همسرم زیادرمانتیک نیست😢البته ازلحاظ کادومناسبتها ولی دوست دارمهاش وعشقم وایناش خوبه 

واسه مناسبتهاکادونمیگیره هرچی هم بهش میگم انگار زیاد این چیزا واسش مهم نیست منو هم دلسردمیکنه من خیلی ذوق اینکارارودارم ولی اون نه واسه روزمردهیچی براش نگرفتم رفته بودبیرون برامن یه شاخه گل آورد😅

ولی کلا رمانتیک نیست امروزم تولدمه بهم تبریک گفت گفتم بی کادوقبول نمیکنم ولی چشم آب نمیخوره شب بیادکادونمیاره چون اولاکه بی خیاله دوما فوتبال پرسپولیسه میدونم اینقد توفکرفوتباله که زود برسه خونه که یادش میره😢😢😢

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن