2733
2734
عنوان

وااای خدا لعنت کنه این نتوورکو

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 28 پست

خواستي حرف بزني باهاش ظرفاراازدم دستش بردار

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع نیس خونه ک بخام باهاش حرف بزنم  هی ضرر میرسونه  خستم کرده دگ  قلبم درد گرفته ...

بنظرم اعصاب خودت و همسرتو خورد نکن، شغل آزاد پایین بالا داره، مطمئن باش خودش بیشتر از شما نگرانه.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2728
حرف اونارو گوش نمیدن هم شوهرم هم داداشش

حرص نخور پس 

ولش كن بذار بره سرش به سنگ بخوره

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
نتورک بازاریابی هرمی یا شبکه ایه مثل گلد کوئیست یا بادران و بیز و پنبه ریز که انسانهای ساده رو گول م ...

پس کی جمع میشن اینا خاک تو سرم بشه با این شوهر کردنم

ای وای برمن یه نفر از فامیلامون شدید میخواست منم بیاره تو کار هرمی همشم میگفت کارش قانونیه 

باید سره هر ماهم میرفتم اندازه صدهزارتومن برا خونه خرید میکردم 

گفتم اصلا اینکارو نمیکنم چندبارم خواست دوباره سره ذوقم بیاره قبول نکردم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
نریا بدبخت میشی

نه بابا اصلا نمیرم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا