2410
2553
عنوان

شیرخشک به همراه شیر مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 78623 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گل یه سوال داشتم؛کیک لطفا کسی میدونه کمکم کنه؛ دخترم ۵۱روزشه؛شیر خودمو میخوره من میخوام شیر خشک هم بدم بهش؛شیر خودمم یکم کم شده و چون بیرون میرم میخوام دو وعده شیر خشک بدم در روز؛ اندازشو نمیدونم چجوری بدم که اذیت نشه چون شیر خودمو میخوره

2456
افرا60 جان دخترم با همون شیر رقیق شده هم شکمش در روز یکبار کار میکنه راستش من دو تا سینه رو هم بهش م ...

تو دوران شیردهی باید شیر زیاد بخوری مایعات و سوپ تا شیرت زیاد بشه

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

سلام به کمکتون شدیدا نیاز دارم،من دختر۱۱ماهه ای دارم که از تولد تا۶ ماهگی هم شیرخودم هم شیرخشک میخورد بخاطر کارم مجبورشدم شیرخشک هم بهش بدم،ولی بعداز۶ماهگی تا الان فقط شیرخودمو خورد،الان چن وقتیه شیرخودم خیلی کم شده و هرچی برای افزایش شیربوده خوردم فایده نداره،دخترم باوجودغذای کمکی رشدخوبی نداره و خیلی لاغره ،میخواستم راهنماییم کنین ک چیکارکنم حداقل شیرخشک رو قبول کنه تادرکنارشیرخودم بهش بدم چون اصلا شیشه شیر رو نمیگیره از شیرخشک بدش میاد... خواهش میکنم یه راهی جلو پام بذارین نمیدونم چطوری دخترم وزنش بهتربشه

2714
ستاره جون میخوام یه چیزی بهت بگم که اگه واقعا میخوای تحت هر شرایطی شیر خودت رو به نینی بدی(که به نظ ...

سلام خوبین...

من تاپیکتون الان دیدم منم دخترم ۴ ماهشه شیرم داره خشک میشه چون شیر خشک میدمش...

کمکم کنید خیلی عذاب وجدان دارم همش ذهنم درگیره

اگه میشه واسم یه صلوات بفرستین تا دخترمو صحیح و سالم بغل کنم😍

دکتر دخترم وقتی دخترم دو ماهش بود و بهش گفتم شیر خشک فقط یک وعده شبا در کنار شیر خودم میدم کلی منو دعوا کرد . گفت با این کار داری رسما شیر خودتو خشک میکنی با دستای خودت. منم دیگه شیر خشک ندادم بهش البته دخترم هم شیشه نگرفت بعد دو ماه. ولی وزن دهی عالی بود . میگفت بچه‌هایی که هم شیر خشک می خورن و هم شیر مادر اکثرا بین دو تا شش ماهگی یکی ش رو کنار می گذاره و خدایی نکرده ممکنه هر دو رو کنار بزنه،

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷