2752
2734
عنوان

شوهرم کلا تو کار بخشندگیه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 100 پست
چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه . خیلی خصلت خوبی داره اونم تو این دوره زمونه که همه فقط فکر خو ...

مرسی عزیزم از کامنتت. پدرشوهرم فوق خسیسه همیشه خدا هم ندارن. ۲۴ ساعته در حال حساب کتابه اخرش هم محتاجن. مادرشوهرم اساسی سواستفاده گره غیر خودش بقیه رو هم حواله میده به ما! ولی من نمیذارم الان هم نذاشتم ولی میخوام ایندفعه بگم بده چون پای سلامتی درمیونه چاره ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چقد؟ مثلا درمیاره ۱۰۰ میده به گدا. خودم با حساب خرج میکنم اینجوری میبینم ناراحت میشم

حقوقشو تقسیم بندی کن...هرماه یه مبلغ مشخص واسه این کارها بذارکنار

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
2731
مرسی عزیزم از کامنتت. پدرشوهرم فوق خسیسه همیشه خدا هم ندارن. ۲۴ ساعته در حال حساب کتابه اخرش هم محتا ...

خونواده همسر منم اینجورین با اینکه سه تا برادرن ولی۹۰درصد خرجشونو این میده ی ماه میشه تلویزیونشون خراب شده همسر منم خیلی سرش گرمه کاره وخ نداره مادرشوهرم دو سه بار گفته اینم گفته مامان  سرم خیلی شلوغه شاید وخ نکنم ب داداش بگو بیاد تاظهر میره اداره بعدظهر بیکاره بهش نمیگه تا اینکه دیروز مادرش زنگ زده بود گف ب داداش بگو بیاد بشینه پیشش درس کنه پولشو من بدم بعد این حرف بهش گف

دلش نمیاد۵۰تومنم خرج کنه اون ولی ب ما ک میرسه...تازه انتظار داره مسافرتم هروخ میریم ببریمشون چن دفه حرفشو پیش کشیده .فقط همینم مونده مسافرتم ببرم