2737
2734
عنوان

پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 48 پست
خب یه تل گرام رو گوشیم نصب کردم با شماره اون میرم توش. بچه ها آخه یه مدت یواشکی سرش تو گوشی بود. دفع ...

خب وقتی شماره شوهرتو میزنی اون رمزو به گوشی شوهرت میفرسته حتمن گوشی شوهرت در دسترسته که راحت میتونی رمزشون ببینی آره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی شماره شوهرتو میزنی اون رمزو به گوشی شوهرت میفرسته حتمن گوشی شوهرت در دسترسته که راحت میتونی ...

آره عزیزم شوهرم گوشیش رمز نداره همیشه هم در دسترسمه اما بازم این کرم وجودی عزیز ول نمیکنه 

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
عزیزم فقط کافیه شوهرت بره تو تنظیماتش و ببینه چند بار رو چه مدل گوشی هک شده کانل میشه فهمید قسمت نشس ...

آره عزیزم میتونه متوجه بشه البته شوهرم اصلا فکرشم نمیکنه من همچین کاری بکنم. اما احتمالش هست که یوقتی بره ببینه و.. 

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2731