2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔 شوهرت هم كمك نميكنه ؟  ميدوني چيكار كن يا تو كالسكه بزاره ببر اين ور أونور تو خونه يا بزار ...

چرا اگه باشه که کمک میکنه . ولی معمولا سرکاره. نیست که کمک کنه. قیافمو ببینی .من قبلا خیلی به خودم میرسیدم همشم در حال خوش گذرونی با دوستام بودم الان انگار تریلی از روم رد شده. دیگه حوصله ندارم حتی صورتمو بشورم. خدا کنه هرچه زودتر به خودم بیام. بتونم خودمو جمع و جور کنم . افسردگی گرفتم بخدا

سلطان غم مادر..... (از وقتی خودم بچه دار شدم فهمیدم😁)
چرا اگه باشه که کمک میکنه . ولی معمولا سرکاره. نیست که کمک کنه. قیافمو ببینی .من قبلا خیلی به خودم م ...

عزيز دلم ٤٠ روز گذشته فقط ميتوني به خودت 

بياي و برسي فقط و فقط برنامه ريزي ميخواد 

خدايا كمي آرام تَر امتحانم كن باور كن خستم...
2731
 چرا تو تاپیکم نمیاین؟ کانال زدم بیاد انتقاد کنید پیشنهاد کنید یه نظری یه چیزی یه دلگرمی.. ...

اي واي عزيزم مگه چيشده 

عزيز دلم ٤٠ روز گذشته فقط ميتوني به خودت  بياي و برسي فقط و فقط برنامه ريزي ميخواد

میدونی خیلی دلدرده همش گریه میکنه و نق میزنه

باید بغلش کنم یه سره. حالا ایشالله دلدرداش خوب شه منم خوب میشم

میدونی خیلی دلدرده همش گریه میکنه و نق میزنه باید بغلش کنم یه سره. حالا ایشالله دلدرداش خوب شه منم ...

انشالله كه زود خوب بشه همه چيز عزيزم 

واي خودتو خيلي اذيت نكن يكم بسپر به مامان يا شوهرت كه بتوني حموم بري و غيره 

2738
انشالله كه زود خوب بشه همه چيز عزيزم  واي خودتو خيلي اذيت نكن يكم بسپر به مامان يا شوهرت كه بت ...

مرسی عزیزم😘