2733
2734
عنوان

الان قيافه عملي جذاب تره يا قيافه معمولي بدون عمل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20653 بازدید | 951 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ولی زیبایی به زن اعتماد به نفس میده  درضمن چون ما خانم های ایران زمین از حق طبیعی زن بو ...

واقعا از زنهای ایران زمین یه گردی صورت می مونه؟؟؟

پس این ساپورتهای تنگ وشلوارهای پاره پوره وکوتاه مانتوهای چسبان جلوباز وتیشرتهای بالا ناف وشالهای پشت گوش این وسط چی میگه نکنه شما ایران زندگی نمی کنید و اوضاع این همه زن عقده ای بدنما رو ندید😆😆😆

چون اکثرا تو ایران بخاطر هزینه کم با پزشک معمولی یا متخصص های غیر پوست و پلاستیک انجام میدن اکثرا یه شکل و اون چیزاست که میبینید............بعدم یه مطلب مهم تو ایران هست که اکثرا هزینه و انجام کارای پوست و زیبایی رو فقط لیزر و ژل و بوتاکس می بینن و به جای پوست شفاف و سالم و زیبا فقط خط و خطوط ندارن و اون چیزا که دقیقا برعکس اروپا و امریکاست ............

متخصص های پوست و جراح پلاستیک ها هم تفاوت کیفیت کاری بین شون هست که خداروشکر الان این چند ساله دیگه یه کارایی مثله بوتاکس و ژل و حتی برخی لیزر ها چون فراگیر هست فیمت انجامش توسط مثلا بهترین متخصص پوست مثله  گیتی خلیلی و پروانه ساکت با دکترای دیگه فرقی نداره ....دیسپورت رو الان همه همون 500 تومن میزنن که این خودش عالی هست ........................اما تفاوت تزریق یا حتی لیزر ها و جوانسازی ها  یا برخی لیفت و چربی و جراحی ها  بین متخصص حاذق با دگیران زمین تا اسمون هست............تو همه موارد از نوع مواد مصرفی...اموزش و توضیح مراقبت ها و کارای لازم پوست  بگیر تا نوع و تکنیک انجام جراحی و تزریق............کاملا متناسب با میمیک و اجزا صورت و مشکلاتی که داره انجام میدن نه فقط اون دو روش که براشون صرف مالی داره یا بلدن......و از همه مهمتر هر نوع جراحی و تزریقی رو با شرایط بیمار و احتمالات مشکلات یا چیزای سالهای بعدشون انجام میدن............البته من خودم خیلی ها رو هم دیدم که تو ژل لب و گونه و غیره دوست دارن زیاد و اغراق شده باشه و همه متوجه بشن که خب این گروه هم کم نیستند .....................

بهترین قسمت بارداری این کاری نکردنشه ...آی خوبه !!
2731
واقعا از زنهای ایران زمین یه گردی صورت می مونه؟؟؟ پس این ساپورتهای تنگ وشلوارهای پاره پوره وکوتاه م ...

شما هم بپوش خوب 

هرکسی مسئول رفتار و پوشش خودش هست 

تا وقتی که این طوری که حرف زدی فکر کنی هیچ وقت به آرامش نمیرسی 

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
واقعا از زنهای ایران زمین یه گردی صورت می مونه؟؟؟ پس این ساپورتهای تنگ وشلوارهای پاره پوره وکوتاه م ...

بعد هم توهین نکن به هم جنس هات 

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد