2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگار جون عزیزم ممنونم.
من فقط لاپاراسکوپی کردم. فقط همین...
خدا انشاءالله هم دامن تو رو و هم دامن مامان فرشته رو به زودی زود سبز کنه...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2731
مامان فرشته درد بی درمون که نیس خوب میشه
ولی حتما تحت نظر دکتر عمل کن چون آندو برمیگرده و دوباره عود میکنه زود باید اقدامات لازم انجام شه تا دوباره نیاز به لاپرا پیدا نکنی
سلام به همگی

من تازه واردم، البته خیلی وقته این تاپیکو دنبال می کنم
منم آندومتریوزم سال 87 لاپارا کردم بعد از اون فهمیدم اما من قبل از عمل پریود هام فوق العاده منظم بود، بعد از عمل به تجویز دکتر حدود 6 تا 8 دوره آمپول مدروکسی زدم حتی وقتی آمپول می زدم بعضی وقتا پریود می شدم اما الان یک ساله پریود هام فوق العاده نامنظم شده و به زور قرص و آمپول پریود می شم آخرین تزریقم آذر 90 بود اما دکترها می گن تاثیر همون آمپولهاس که تخمدانام ضعیف شدن شنبه گذشته رفتم عکس رنگی البته قبلش 2 ماه ال دی خوردم که کیستی که داشتم برطرف بشه عکسم تقریباً سالم بود و فقط یه چسبندگی مختصر تو لوله چپم دارم که البته لوله رو نبسته، دکترم می گه نباید وقتو تلف کنم و باید سریع آی یو آی کنم اما شوشو کاملاً مخالفه آخه راستم می گه ما یک سال و نیمه که ازدواج کردیم تواین مدت هم یا من بخاطر کیست قرص و آمپول جلوگیری استفاده می کردم یا موقعه تخمک گذاری من اون ماموریت بوده ما هنوز 3 ماه کامل هم وقت نزاشتیم اما با تمام این توضیحات دکترم اصرار داره من 2بار آی یو آی اگه نشد آی وی اف کنم:-(
شرمنده خیلی طولانی شد
اما الان از همه مامانایی که آندومتریوز بودن و طبیعی باردار شدن کمک می خوام
خووووواهش می کنم بگید چطور باردار شدید؟ با چه داروهایی؟ و پیش کدوم دکتر رفتید؟
من اهوازم اما دکترتون هر کجا هست اگه بش ایمان دارید آدرسشو بدید من برم پیشش؟
لطفاً کمکم کنید موضوع مرگ و زندگیه برام
شوشو مخالف 100% آی یو آی و آی وی اف
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
سلام سیما جون من همونم که اردیبهشت ماه لاپارا کرده..........ایشالا به امید خدا باردار میشی،یکی از همکارام میگفت تو اهواز دکترای خوب زیاده اسمشونو ازش میپرسم بهت میگم.....عزیزم شما هنوز اقدام طبیعی نکردی باتبا تازه تا آذر 90 آمپول زدی یکسال وقت لازمه تا تاثیر آمپولا از بدن بره بیرون تازه شما که هنوز دارو درمانی نکردی.............منظورم کلومیفن،لتروزول آمپولای تخمک گذاری حداقل 6 دوره باید بزنی واگر نشدی اونوقت بری سراغ آی یو آی واینا................من حتما از دوستم میپرسم برات دکترا ی خوب اهواز داره ایشالا طبیعی باردار میشی مطمئن باش
سلام مامان فرشته جونم

مرسی که به من دلگرمی می دی، گفتی به خدا.. منم به دکترم (دکتر نیکبخت) می گم از تیر ماه تا حالا که رفتم پیشش جز کلی آزمایش و چندبار ال دی برا کیستام هیچی بم نداده اون ماه که دیگه کیست نداشتم گفتم حتما دارو می ده وقتی گفت ای یو ای جا خوردم کل مسیر مطب تا خونه رو گریه کردم آخه به من می گه دارو وقت تلف کردنه و تنها راه دو بار آی یو آی بعد هم آی وی اف
منتظر می مونم تا اسم دکترا رو برام سوال کنی...
مرسی...
من برا همه دعا می کنم شما هم برام دعا کنید
شوشو خیلی بچه دوست داره...
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...