2733
2734
عنوان

مامانا اگه از دکتر زنانتون راضی هستیدممنون میشم اسمشون رو بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 24 پست
دکتر من دکتر اعظم محمدمیرزایی هستش ولی سرش شلوغِ و از ایناس که سه نفر سه نفر میرن توی اطاقش....من را ...

ممنون عزیزم😙

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا دوستان دکتر شیرین قاضی زاده ،نفیسه کاشانی ،لیلی صفدریان رو تا حالا گفتند

من 4 سال پیش همین موقه ها بود...  تو همین نی نی سایت خیلی پرس و جو کردم...  یکی از کاربرا دکتر گلشیرازی رو بهم معرفی کردن...  همیشه دعاش میکنم.

فورا رفتم تحت نظرشون...  پرونده تشکیل دادم...  با یه سونو بهم گفتن هیچ مشکلی واسه بارداری ندارم!  فقط تشخیص دادن که نوسان قند و انسولین دارم!  واسه همین گلوکوفاژ نوشتن برام. من که 1 سال بود اصلا تخمک گذاری نداشتم...2 ماه بعدش باردار شدم. 

الآنم بارداری دومم رو تحت نظرشون هستم.  شاید اگه ایشون نبودن اصلا مشکل ژنتیکی که دارم رو نمیفهمیدم و بچه دومم تا این سن نمیرسید و زودتر سقط میشد! 

ایشون فلوشیپ نازایی هستن.  فوووووق العاده باتجربه!  متخصص!  متعهد!  دلسوز! تشخیص و تجویز دقیق! 

تو مطبشونم سونو هست...  خیلی دقیق سونو میکنن...  دقیق تشخیص میدن!  اصلا الکی دارو نمیدن! مگه اینکه نیاز باشه! 

حرفشون واسه من و شوهرم حجته!  شوهرم که اصلا نمیذاره من پیش دکتر دیگه ای برم! 

چون ایشون واقعا بی نظیرن!

واسه نازایی...   سقط مکرر...  بارداری های پرخطر...  مشکلات زنانه...  جراحی و... 

هرقدر تعریف کنم لایق این تعریفا هستن. 

2731
ممنکنه آدرس مطب شونو بدی؟

دکتر منیره گلشیرازی(متخصص زنان و زایمان ، فلوشیپ نازایی- عضو تیم تخصصی مرکز نازایی خاتم الانبیاء و مرکز نازایی بیمارستان آبان) 

آدرس مطب:

تهرانپارس/ بین فلکه دوم و سوم(خیابان حجربن عدی) / کوچه 188 شرقی/ روبه روی داروخانه مینا / ساختمان 114 / طبقه اول

تلفن مطب:    77877513

ویزیت:   روزهای زوج / ساعت 21-15 

.

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!