2733
2739
عنوان

مرضی جان هستی یه لحظه بیا بقیه دوستان هم میتونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 22 پست
سلام عزیزم نگران نباش دخترِ منم توی 30 هفته فهمیدم که بندناف 1 دور دورِ گردنشه اولاش خب طبیعیه آدم خ ...

قربونت عزیزم منکه همیشه واست دعا میکنم الهی بسلامتی بغلش بگیری .تکون های دختر منم خدا رو شکر خوبه ولی من متاسفانه مامان استرسی هستم دیشب هر وقت بیدار شدم با خدا درد دل کردم و همون لحظه انگار دخترمم متوجه میشد و تکون میخورد .حتما بهم خبر بده عزیزم خوشحال میشم

دکترِ من میگفت من سزارین هایی انجام دادم که وقتی بچه رو در آوردم دیدم بند ناف 4 دور محکم دورِ گردنش ...

خدا خیرت بده دلم رو اروم کردی همین الان میرم یه دور تسبیح واسه واسه دختر ناز تو میگم یه دور واسه دختر خودم 

ممنون که اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال  دختر من بعضی وقتا تکوناش زیاده مثلا شاید ده بار در ساعت باشه کلا پرتحرکه .بنظرت طبیعی ...

کاملا طبیعیه اصلا نگران نباش

دخترِ من گاهی میاد خودش رو انقدررررر فشار میده به سمتِ چپ شکمم که میگم الان اینجام پاره میشه😂

بعضی وقتها تو چرتم یه لگد میزنه 3 متر میپرم بالا😂😂

دقت کن خدایی نکرده حرکاتش کم نشه 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
خدا خیرت بده دلم رو اروم کردی همین الان میرم یه دور تسبیح واسه واسه دختر ناز تو میگم یه دور واسه دخت ...

آره بابا اصلا نگران نباش عزیزم بیا من از وقتی فهمیدم 1 ماه گذشته 1 ماه دیگه هم میرم برای سزارین انشالله😊

تو فکر کنم 1 هفته از من بیشتر باشی درسته؟

اصلا و ابدا نگرانِ این قضیه نباش برو و از بارداریت لذت ببر

سعی کن تا میتونی رو دندهء چپ بخوابی 

و ممنونم ازت که برای دخترم دعا میکنی عزیزم منم حتمــــــــــا برای گل دخترت دعا میکنم انشالله هر دوشون صحیح و سالم و به موقع بیان بغلمون😘😘

درخواستت رو قبول کردم هر کاری که داشتی بهم پیام بده😘😘😘

آره بابا اصلا نگران نباش عزیزم بیا من از وقتی فهمیدم 1 ماه گذشته 1 ماه دیگه هم میرم برای سزارین انشا ...

قربونت عزیزم من وارد هفته ۳۲ شدم طبق سونو 

طبق پریودی ۳۳ تمام شده اخه من پریودام نامنظم بوده 

ممنون که قبول کردی 

الهی به ارزوت برسی خوشحالم دوستی مثل تو دارم

قربونت عزیزم من وارد هفته ۳۲ شدم طبق سونو  طبق پریودی ۳۳ تمام شده اخه من پریودام نامنظم بوده&n ...

اِوا پس چرا من فکر میکردم از من بیشتری😐

من طبقِ سیکل 33 هفته و 3 روز هستم و طبقِ سونو 34 هفته و 3 روز

عزیزم خواهش میکنم 

مراقب خودت باش 

اصلا نترس 😘😘😘😘

2740