2737
2739
عنوان

راه های درمان زخم مقعد بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 122355 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون...مامان محمدین...مثل اینکه اوضاع بچه من داره پیچیده میشه...امروز بازم دکتر بودم و تشخیص یه بیم ...

سلام مامان گل پسر...من تازه پست شمارو خوندم...انگار مال خیلی وقته پیشه...خیلی دوست دارم بدونم بلاخره چیکار کردی؟؟پسرت خداروشکر خوب شد و چیکار کردی که خوب شد؟؟

سلام.دختر منم 2 سال و 10 ماهشه..انار با دونه خورد دچار یبوست شدید شد و مقعدش از داخل زخم شد...هر چی ملین دادم خوب نشد.دکتر براش شیاف بیزاکودیل 5 تجویز کرد و برای زخم مقعدش هم پماد آنتی هموروئید داد و شربت PEG که دست ساز هست و شربت منیزیم.ولی گفت زخم مقعدش 1 هفته طول میکشه خوب بشه

2728
مامان محمدین عزیز ...ممنون از اینکه به مشکل من توجه کردی....برای اینکه هم شما متوجه مشکل دقیق من بشی ...

عزیزم زخم پسرت خوب شد؟دختر منم اسهال گرفت و‌همزمان دیگه پوشک نپوشید روزی بیست بار میگه پی پی میبرمش هیچی.چند روز یه بارشکمش کار میکنه که اصلا شبیه یبوست نیست.ولی دیروز فقط خون اومد.سه بار که بردمش دستشویی.پسر شما خونریزی هم داشت؟

دختر منم اینجوری شده بود دکترش یه پماد چشمی بهش داد ولی هرچی فکر می کنم یادم نمی یاد اسمش چی بود. بر ...

سلام پسر من الان اسهال شده و خون توی مدفوعش ازمایش مدفوع داده تا ۳ شنبه جوابش حاضر میشه کسی تجربه داشته؟

سلام پسر من الان اسهال شده و خون توی مدفوعش ازمایش مدفوع داده تا ۳ شنبه جوابش حاضر میشه کسی تجربه دا ...

سلام. جواب ازمایش بچتون چی بود؟؟

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2740

ببین  عزیزم بچه خواهرم یکبار اینجوری شد خداروشاهده کفر همه مون رو درآورده بود از بس دکتر بهش معرفی کردن و نتیجه نداد آخرش یک دکتر داروخانه گفت عسل طبیعی و شیاف مخصوص تب بچه ها اسمش یادم نیست فکر کنم آستامینوفن بود  به اندازه نخود آب کنید و قاطی شون کنید و هر 6 ساعت یکبار تا دو روز به مقعدش بزنید.ناگفته نماند پماد کالاندولا رو هم مرتب میزدیم