2752
2734
عنوان

خدایا من امروز برای بار دوم اقدام به بارداری میکنم توکمکم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 27 پست
سلام امیدوارم همتون خوب باشید و امیدوار امروز سر نماز به سرم زدو یه استخاره بگیرم

اولی بداست

د.می اقدام نکن
سومی اقدام نکن به مطلوبتت نمی رسی
نمی دونم شاید اینبار هم من به مطلوبم نرسم خدای بزرگه که به همه چیز مسلطه

خدای بزرگ من من خسته ام از امپول و دارو و
خدایا مگه تونیستی که درمان هر دردی خدای من نامیدم نکن خدای من خدای من

نمی دونم فقط می دونم هیچ چیز نمی دونم امیدوارم خدای انچه به مصلحتم بهم عطا کنه برام دعا کنید که سخت

مشوشم
خدایا نگویمت دستم بگیر گویم گرفته ای رهایم نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نیلو جون می شه بگی داروهات چی هست؟.......ال دی هم مصرف می کنی؟........اولین سری داروهات چی هست؟

لطفا مرحله به مرحله مصرف داروها و اقدامات پزشکیتو اینجا بذار......اخه منم دارم اقدام میکنم.....درحال مصرف ال دی هستم
سلام اسایش جون خوبی عزیزممم من شنبه میرم ازمایش به امید خدای مهربون .....من سینه هام درد میکنه گاهی کمر درد دارم..زیر دلم هم سمت راست و چپ گاهی درد دارم نمیدونم نمیشه به علائم توجه کرد .....

نیلو جون ایشالا با خواست خدای مهربون حاجت روا بشی عزیزمممممممممممممممم خدا جون کمکش کن
Lilypie Pregnancy tickers
اسایش عزیزم منم الان قرص ال دی مصرف می کنم برام امبول گونال اف و دکاپپتیل و منوپور داده شما تو کدوم مرکز اقدام کردی ایا مشکل از شماست یا شوشو
من مشکل از شوشو صفر ه صفره
و اول ال دی بعد دکا پپتیل از روز سوم پری گونال و منو پور برنامه ایندفعه دفعه قبل هم همین برنامه بود ولی امپولاش کم بود الان ده تا بیشتر شده
سلام دوستان من امشب شب اول ماه محرم و همه لباسهای رنگی رو در اوردیمو به احترام اقا امام حسین سیاه به تن کردیم

انشاا.. خداوند هم به ابروی حسین لباس غم و از تنمون دربیاره و ما هم داشتن فرزند و مادر شدنو تجربه کنیم