2737
2734
عنوان

قرص cytotec

| مشاهده متن کامل بحث + 40515 بازدید | 38 پست
Salam mishe b manam begid az koja tahie konam ghorso???

عزیزم من دوبار بارداری ناخاسته داشتم و از ی ماما تهیه کردم ک دوستان شمارشو گذاشته بودن.و اعلام.رضایت کرده بودن هم.قرصشون اصل بود هم.کارشون عالی بود ایدیشو میذارم براتون تلگرام بهش پیام بدین orjinall70@

سلام من سایتوتک مصرف کردم برای دو بار حاملگی ناخواسته اگه کسی دوس داشت میتونم کمک کنم بهش

سلام خانم خوبی من الان ناخواسته باردار شدم و دو تا بچه کوچیک دارم میشه بهم کمک کنی قرص خریدم ولی هنوز مصرف نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ازشون تهیه کردم واقعا بدون درد ازم مثل گوشت خارج شد.واقعا مممونتم خدا خیرت بده

منم ازایشون تهیه کردم

من سایتوتک اصل رو از این شماره تهیه کردم (09۳۸۵۲۸۳۹۱۷)تایید دکتر زنانم بود و از این لحاظ مطمئن بودم 

روند شروع خونریزی حدودا 5 الی 6 ساعت طول کشید و بعد از اون درد و همه علائمم خوب شد 

تاکید پزشکم روی اصل بودن قرص بود و این که به هیچ وجه از دلالان این قرص رو نخرم 

حین مصرف مایعات شیرین میخوردم و خیلی تحرک داشتم پله بالا پایین میرفتم تا این که به خونریزی و دفع لخته افتادم 

خونریزی 4 روز بود که فقط روز اول و دوم یه مقدار شدید بود و بعد اون کمتر شد 

یک هفته بعد سونوگرافی واژینال  انجام دادم که مطمئن بشم که خداروشکر کامل تخلیه شده بود 

اگر تصمیمت برای انجام این کار قطعیه خب قرص بهترین روشه به شرطی که اصلشو تهیه کنی وآمپول اصلا خوب نیس خطر و عوارض زیادی داره و این قرص هایی که پشت مشکی هستن رو نخری چون گفتن 100 درصد تقلبیه و عوارض داره 

با شماره ای که دادم تماس بگیر میتونی قرص اصل رو ازشون تهیه کنی 

امیدوارم مشکلت حل بشه

2728

من هرچی جوشونده خوردم و یک هفته طناب زدم هیچی نشد اخر از ی ماما قرص گرفتم تحت نظرخودش تلفنی سقط کردم خیلی راحت.من شهرستان بودم برام دارو رو سریع ارسال کرد قرصشم نشون متخصص دادم اصل بودخیلیم مهربون و دلسوز بود توی ۴ساعت سقطم انجام شد.شمارشو میذارم بیخودی وقتتون رو تلف نکنین ۰۹۳۸۵۲۸۳۹۱۷خانم حسینی

من باهمه شماره هایی که گذاشتن تماس گرفتم ولی نتونستم به هیچکدوم اطمینان کنم چون خودم رشتم پیراپزشکی بود و تاحدودی سردرمیاوردم ولی حتی پیش پا افتاده ترین سوالات رو نتونستم جواب بدن تنها کسی که متوجه شدم واقعا سررشته دارن و کلاهبرداری نیست سرکار خانم حسینی بودن که بهشون سفارش دادم و دراسرع وقت برام ارسال کردن هم اصالت هم تاریخ انقضای دارو اوکی بود طی ۴ساعت ب خونریزی افتادم و باپیگیری های خوبشون راحت مشکلم حل شد.ممنون از کسایی که ایشون رو معرفی کردین.شمارشون رو منم میذارم برای جبران لطفشون09385283917

2738