2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم یا کلینیک دبیر اشرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 4905 بازدید | 28 پست
سلام عزیزم می دونم این پست شما قدیمیه ولی میشه لطف کنی بگی دکتردبیراشرافی جز پولکی بودنشون اصلا دکتر ...

میدونم پستت قدیمی من دوتا خواهرم پیش دبیر اشرافی رفتن یکی فیبروم ک اون یکی ای وی اف ناموفق میشه دگه جایی رفتین بچه دارین یا نه خدا خیرتون بده به منم اطلاع بدهید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خواهر منم مشکل ناباروری من پست دیدم شما مشکلت حل ش  یا نه میشه اطلاع بدین دبیر اشرافی رفت ...

عزیزم من دوبار با دکتردبیراشرافی آی یو آی کردم و یکبار هم لاپاراسکوپی و هیستروکوپی اما نتیجه نگرفتم 

دیگه ام چون واقعا اعصابشو نداشتم ادامه ندادم و هنوزم متاسفانه باردار نشدم.

2728

عزیزم خواهر من ای وی اف کرده پیش دبیر اشرافی و لاپاراسکوپی پیش دبیر اشرافی و حق گو و یه دفه هم پیش ال یاسین ای وی اف کرده ولی دختر داییم باردار نمیشد پیش اشرف ال یاسین ای وی اف کرد الان دو تاپسر ۳ و ۴ ساله داره و بازم بارداره 

عزیزم درسته شاید دکتر دبیر اشرافی گرون باشه ولی از قدیم گفتن هر چه قدد پول بدی اش میخوری ... ایشون فوق العاده ترین دکتر درمان و جراحی های ناباروری هستن و تقریبا ۹۹/۹۹۹ درصد کسایی که میرن پیششون جواب میگیرن 

سلام عزیزم می دونم این پست شما قدیمیه ولی میشه لطف کنی بگی دکتردبیراشرافی جز پولکی بودنشون اصلا دکتر ...

عزیزم ایشون واقعا دکتر فوق العاده ای هستن .... من مادرم ۲۳ سال پیش بعد سقط ۴ تا بچه پیش ایشون جراحی داشت و بعد اون هیچ مشکلی پیش نیومد براش همسایمون هم تو سن ۳۹ سالگی با مشکل ناباروری رفت پیششون و الان یه دو قلوی کاملا سالم داره 

2738
عزیزم ایشون واقعا دکتر فوق العاده ای هستن .... من مادرم ۲۳ سال پیش بعد سقط ۴ تا بچه پیش ایشون جراحی ...

مرسی عزیزم که جواب دادی من که ناامید شدم اما انشالا با انرژی مثبتی که از امثال شما مهربونا می گیرم دوباره درمان و شروع کنم و منم نتیجه بگیرم 😘♥️