2733
2739

منظورش کشاله رونشه شما این دردو نکشیدید میگید مرد از آب در اومد عزیزم لگنت داره ازهم باز میشه واسه زایمان من جیغم میرفت هوا از بس دردش شدید بود اشک میریختم گوله گوله

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا انگار گوشی به دست آماده مسخره کردن هستن واقعا که

استارتر جان عزیزم ان شاءالله مشکلت حل شه 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
بچها این چ برخوردیه داره سوال میپرسه چرا اماده جنگو جبهه گرفتنین

چه جو مزخرف و مسخره اي ديگه واقعا شورش درآوردن 

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728

سلام اگه اسی هنوز میای تو سایت بگو دردش تا کی ادامه داشت تو زایمان و بعدش چی شد..؟.

منم بچه دوممه و این درد رو دارم هفته ۲۴ هستم

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯