2733
2734
عنوان

سزارین از نوع بی حسی نخاعی

| مشاهده متن کامل بحث + 50039 بازدید | 43 پست

عزيزم اول اينكه تبريك ميگم پيشاپيش ،دوما اينكه من پارسال مرداد سزارين شدم ادمي بودم كه بشدت وحشت داشتم از بي حسي و فقط بيخوشي مطلق ميخواستم،منم فكر شمارو داشتم حس ميكردم واقعا ترسناكه كه ادم به هوش باشه و شكمش رو پاره كنن،اما وقتي اتاق عمل رفتم متخصص بيهوشي نظرم رو برگردوند و گفتم كوچيكترين چيزي حس كنم بايد سريع بيهوشم كني و با اين شرط بي حس شدم من مشغول بگو بخند بودم با پرسنل اتاق عمل و دكتر بيهوشي كه يهو صداي گريه دخترم رو شنيدم و از شوق اشك ريختم ناخوداگاه خيلي لحظه نابي بود كه ميخواستم با بيهوشي از دست بدمش،بي حسي خيلي خوبه به نظرم و حتما پمپ درد بگير من كه هيچي از زايمانم نفهميدم و دردي حس نكردم فقط تا شب گردنت رو تكون نده و بعد از دوازده ساعت كه بهت اجازه خوردن دادن تا ميتوني قهوه و نسكافه بخور من شيش تا نسكافه تو يه ليوان اب مخلوط كردم خوردم و اصلا نه سردرد و نه سرگيجه نداشتم،الانم بعد يكسال هيچ عوارضي از بي حسي ندارم نه كمر و نه هيچي،موفق باشي عزيزم اصلا نترس به اين فكر كن كه اولين زني نيستي كه زايمان ميكنه🌹❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هر بیحسی ای مشکلات خودشو داره .ولی بیهوشی عوارض بیشتری داره .تا مدتها اثرات دارو تو بدنه .خدای نکرده مشکل آمبولی یا دیر به هوش اومدن و......

خانمای ایرانی چون خیلیاشون عضله کمر ضعیفی دارن دچار کمر درد میشن

من بچه اولمو بیهوشی بود .دومیو بیحسی و چقدر پشیمونم که چرا نعمت دیدن بچه اولمو از دست دادم

بزرگترین مزیت بیحسی دیدن رو ماه بچته.از دستش نده

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند..طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
2731

در مورد اینکه متوجه برش میشیم یا ن

باید بگم درد اصلا نداره

ولی من گفتم بهم خواب آور بزنن

دکتر بی هوشی دوز خواب آور رو طوری اندازه گیری کرد که من فقط لحظه عمل خواب باشم و بچم رو ببینم

ازینم راضی بودم

دیگه استرس نداشتم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
عزيزم اول اينكه تبريك ميگم پيشاپيش ،دوما اينكه من پارسال مرداد سزارين شدم ادمي بودم كه بشدت وحشت داش ...

یه دنیا ممنون مستانه جان از اینکه وقت گذاشتی و کامل توضیح دادی

کمی آرامش پیدا کردم

الهی و ربی من لی غیرک

منم وقتي دخترم رو نشونم دادن دكتر بيهوشي برام خواب اور زد كه حوصله ام سر نره ولي من حوابم نبرد😂باورتون نميشه تا صبح روز بعدش بيدار بودم و چشم رو هم نزاشتم 😂خيلي خاطره خوبي دارم از زايمانم اميدوارم همه منتظرا تجربه اش كنن و همه زايمان راحت و خوبي نصيبشون بشه🙏🌹

اپی دورال مشکل سردرد هم نداره

ولی بی حسی نخاعی چرا

به قول دوستان اگه رعایت کنی و زیاد تکون ندی سرتو خوبه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
یه دنیا ممنون مستانه جان از اینکه وقت گذاشتی و کامل توضیح دادی کمی آرامش پیدا کردم

خواهش ميكنم عزيزم چون خودم تجربه كردم دركت ميكنم دوست دارم براي همه توضيح بدم چون هيچكس اندازه من ترس نداشت جوري كه همه  شاخ در اوردن بي حسي انتخاب كردم هيچكس باورش نميشد اما بي حسي شدم و خدارو صد هزاربار شكرميكنم و دكتر بيهوشي رو دعا ميكنم كه نظرم رو برگردوند،اصلا نگران نباش عزيزم هيچي نميفهي عاليه👌

منم وقتي دخترم رو نشونم دادن دكتر بيهوشي برام خواب اور زد كه حوصله ام سر نره ولي من حوابم نبرد😂باور ...

بابا آفرین

منکه همونکه زد خوابم برد

چقدر بارداری دوم با اول فرق داره، بار اول آدم خیلی چیزا را نمیدونه و راحت تر براش میگذره ، ولی بار داری دوم از بس اطلاعات زیاد داری همش به استرس و نگرانی میگذره منم همین مشکلات را دارم و فکرم مشغول خیلی چیزایی هست کهکه بار قبل اصلا بهشون فکر نمیکردم

من ۵ ماهه سزارین شدم با بی حسی ؛ دقیقا از بعد زایمان کل بدنم حتی زبونم بی حس میشه راه که میرم بعد  چند دقیقه فلج میشم تعادلمو از دست میدم انگشتای دستم بی حس میشه هر دکتری فکرشو کنید رفتم همه میگن سالمی حتی مغز و اعصاب؛ تورو خدا کسی مثل من بوده چیکار  کرده خوب شده/؟ کمکم کنید؛ صبح که از خواب بیدار میشم کمرم خشکه درد داره کلا

منم سربچم بالا بود سزشدم خیلی هم استرس داشتم ولی اصن درد نداش مخصوصا سوزن زدنش فقط زمانی ک میخای اولین باربعدعمل ازجات پاشی وحشتناک درد داره تاچنروزم سرگیجه داری ک اونم بخاطر سوزنه بیحسیه

درکل باهمه این دردا تجربه خوبیه.....