2752
2734
عنوان

برای شادی دل یه بچه لطفا پر بازدید کنید که همه ببینن

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 44 پست
فقط کپی اینو میخواد

چند سالشه 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2731
قربونت برم عزیزم لطف داری خوبی ازخودتونه ک خوب میبینید😘😍واقعا دوست داشتم کاری ازدستم برمیومد خودمم ...

بهشت زیر پای مادراست خدا نگهتون داره سایتون مستدام ممنونم ازتون

#شهید_جمهور     
۸ سال

اسی پیداش کردم دیگه خوشحالیتو نشونم بده😂

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
بهشت زیر پای مادراست خدا نگهتون داره سایتون مستدام ممنونم ازتون

قربونت برم فدا دل مهربونت..،،همچنین شما💚💚

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اسی پیداش کردم دیگه خوشحالیتو نشونم بده😂

میگه دقیقا همین مدل و رنگ خودش

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
واقعااااا کجااا ااا

همون عکسی که فرستادم

گفتید نمیخوادش مال خودشو میخواد

من عمیقا درکش میکنم

۷ سالم بود که اسبابازی بندانگشتیمو گم کردم 

چند هفته زار زدم تو مدرسه ردشو با خواهرم زدیم یکی از بچها برده بود رفنیم دم خونشون گرفتیمیش

الان هنوزم دارمش

شما اگه جفتشم گیر بیاری برای اون ارزش نداره اون خود اصلیشو میخواد

همون عکسی که فرستادم گفتید نمیخوادش مال خودشو میخواد من عمیقا درکش میکنم ۷ سالم بود که اسبابازی ب ...

نه میگه عین اون باشه میخوام 

آخه مال خودش یه پاش شکسته بود

بر این باورم در هر قدمی خدا را دارم  
نه میگه عین اون باشه میخوام  آخه مال خودش یه پاش شکسته بود

تو دیج ی کالا قبلا بود الان ناموجود شده

2706