2733
2734
عنوان

میخوام بچه رو بدم به به خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 2559 بازدید | 78 پست
بهداشت همونجا زنگ میزنه کلانتری بیان ببرنش یکی از فامیلای ما قرار بود از یکی بچه بگیره تو بیمارستان ...

چرا پلیس باید دخالت کنه .کسی که شرایط نگهداری بچشو نداره باید چیکار کنه

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
چرا پلیس باید دخالت کنه .کسی که شرایط نگهداری بچشو نداره باید چیکار کنه

چون خرید و فروش و دادن بچه به دیگران غیر قانونیه معلوم نیست گیر چه خانواده ای بیفته و چه بلایی سر بچه بیاد باید سرپرستیشو بدن به بهزیستی هرکسی خواست از طریق قانون از بهزیستی سرپرستیشو بگیره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ازت. درسته. شاید بهتر اینه که با خودم کنار بیام و از لحاظ روحی آمادگی پیدا کنم‌  حس می ...

اگه تونستی بیا تایپیک ای وی اف ۱۴۰۱ کاربر گیلاس تقریبا میشه گفت مث زندگینامه ماها میمونه اما الان دیگه همه دارن جواب میگیرن خداروشکر یکی دفعه اول یکی مث من دفعه سوم یکی دفه ششم اما مهم اینه که هیچکس دست نکشیده نیروی مادر بودن اینقد قویه مطمعنم میتونی توش بیفتی میگی چرا اینهمه سال وقت تلف کردم من خودم بعد هر جواب منفی یکسال رها میکردم الان میگم خودم باعث شدم‌ده سال طول بکشه اگه زودتر خودمو جمع و جور میکردم دو سال همچی تموم میشد

حالا یک بار یه غلطی کردیم شدیم ترمادولی😒 ۱۷سالمه مثل بقیه که اشتباه میکنن منم یه اشتباهی کردم مشکل ...

😆😆😆شوخی کردم خل توام مثل داداش خودمی...مثل پسر نداشتمی...برات آرزوی بهترینها رو میکنم...

ولی چیزی که ویرانگرِنباید تست بشه

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2731