2752
2734
عنوان

پشت مرغ داخل غذام بود فکر کنم😭بیاین عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6478 بازدید | 146 پست
ما ترکا بهش میگیم بارساخ و همه عاشقشیم معمولا کنار جگر سفارش میدیم اونارو خیلی تمیز میکنن نگران نباش ...

اره ماهم بارساخ میگیم لامصب بدجور خوشمزه بود با جیگر و نوشابه مشکی 😂😂😂👌👌👌

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیدم دستشویی پرنده هم خوردی😂😂

تروخدا عذابم نده😔😭🤣🤣🤣🤣🤣

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
عزیزم سرهم چیه به عنوان یه آدم که هزاربار مرغ تمیز کردم میگم من قشنگ میدونم کجاشه

اخه من خودمن اکثرا کاملشو میخرم خودم خورد میکنم ولی تاحالا ندیدم همچین چیزیو😂😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2731
تو مو میبینی و ما پیچش مو  ازاین ببعد دقت کن میبینی

ببینم که غذای اسی میاد جلوچشم😂😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

اسی متاسفانه خود خود خودشه.همیشه مرغ شستنی اون قسمت انتهاییو خوب نگا کنین چون اونجا همراه روده اینه کامل کنده نمیشه چون سفته.لایه لایه اس بعد پخت چین چین میشه

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
🤣🤣🤣همینجوریه دیگه،  مگه تا حالا ندیدین؟  من همیشه مرغو تمیز میکنم، اکثرا میبینم،   ...

اون دم مرغه هیچ ربطی ب ک.....ن مرغ نداره.

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم