2752
2734
عنوان

اخرین بار کی کادو گرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 21 پست

با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰

اخرین بار شوهرم کارت هدیه داد چند روز پیش هم مامانم اومد خونمون ی پتو برام اورده بود

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینجوری شد ؟

هیچی مادرم گفت تولدت ژله درست میکنیم نمیدونم کیک درست کردم یا ن 

من گفتم خودم درست میکنم من اون موقع کیک و شیرینی درست میرکردم دوست داشتم 

خلاصه گفتم توی این قالبای قشنگ درست میکنم هیچی درست کردم گذاشتم تو یخچال حالا وقت در اوردن از قالب بود میخواستم در بیارم چسبیده بود گفتم از مامانم کمک بگیرم کمک کردنشم خو.....  

هیچی با چاقو میزد بغلاش من گفتم خراب میشه فلان میشه اگر ن خو خودمم میدونستم اینکارو کنم هیچی در اوردش تکه تکه بود خیلی ناراحت شدم دلم میخواس سالم باشه منم بچه بودم دیگه اشکم در اومد گفتم نه نباید اینطوری میشد چرا اینطور کردی فلان کردی واقعا هم حق داشتم خب ژله ها تکه تکه شده بودن کیکم فک میکنم نداشتم دلمو بسته بودم بع ژله ها که اونم خراب شدم گریه کنان زدم تو اتاق و حبس کردم خودمو گریه کردم مادرم گفت برو بابا خو ژلس میخوری تو اینجوری تو فلانی بهمانی 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2731
هیچی مادرم گفت تولدت ژله درست میکنیم نمیدونم کیک درست کردم یا ن  من گفتم خودم درست میکنم من او ...

ای بابا...

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
این کادوی اول من  بهم درخواست بده تو چت کادوتو بدم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......