2752
2734
عنوان

شب خاستگاری باید چه نکاتی رو رعایت کنیم؟(تجربه هاتونم بگین)

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 26 پست
 سوالامو پرسیدم همه چیزو میدونم دربارش بعدم سوال رو باید تو اتاق بپرسم من مشکلم اینه باید چیکا ...

میخوان انگشتر دستت کنن

برو ارایشگاه 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سینیو با گل بیارای

خودتم ی لباس خوشگل بپوش میتونی کت شلوار بپوشی

آرایشگاهم بری بهتره چون شما سریع پریدین ب انگشتر دست عروس کردن

ن والا ما رسممون اول ی جلسه ست ک حالا در خانه یا بیرون از خانه  خارمادر پسره و دختره میان همو ...

رسما متفاوته... 

من فقط مشکلم اینه شب خاستگاری باید چیکاراکنم ارایشم در چ حد باشه لباسم چه رنگی باشه و.... 

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2731
یه لباسی بپوش که گشاد نباشه.  مثلا شومیز و دامن. یا کت و شلوار

نظرم رو کت دامنه 

بنظرت چ رنگی باشه؟ فقط لباس زیرشو ک باید سفید بپوشم 

میخوان انگشتر دستت کنن برو ارایشگاه 

انگشتر میکنن ولی دو سه روز بعدش هم دوباره ی جشن جداست واسه همین ک نشون کردیم 

مامانم میگه ارایش نرمال کن واسه جشن بعدی برو ارایشگاه

رسما متفاوته...  من فقط مشکلم اینه شب خاستگاری باید چیکاراکنم ارایشم در چ حد باشه لباسم ...

آرایشت اگ خودت تواناییشو داری خودت کن 

وگرنه برو آرایشگاه ملایم باشه موهاتم نمیدونم رسمتونه باز بزارین یا شال سرتون کنید

رنگ لباستم هر چی بپوشی اوکیه سفید نپوش

چون عقد سفید میپوشی 

حالا سفید دوست داشتی لباستو آبی روشن خوشرنگا هستن بگیر با شال و شلوار سفید 

یام کتو شلوارای ست ببین کدوم توو تنت خوبه 

خلاصه ک مبارکا باشه استرس طبیعیه ولی یادت باشه همه جوره تو قشنگی 😘

سینیو با گل بیارای خودتم ی لباس خوشگل بپوش میتونی کت شلوار بپوشی آرایشگاهم بری بهتره چون شما سریع ...

😂اره ولی دوباره ی جشن جدا هم میگیرن واسه اینکه حلقه کردیم 

انگشتر میکنن ولی دو سه روز بعدش هم دوباره ی جشن جداست واسه همین ک نشون کردیم  مامانم میگ ...

خب پس تو خودت آرایش کنی بهتره

اخه ماها طول میدیم هیی تا برسه ب جشن عقد😂😂

خودت ی ارایش ملایم کن 

آرایشت اگ خودت تواناییشو داری خودت کن  وگرنه برو آرایشگاه ملایم باشه موهاتم نمیدونم رسمتونه با ...

میزم ارایشگاه میترسم خودم بزنم خراب کنم خط چشم ک باید س ساعت درگیرش باشم 

موهامو باز میزارم اکر شد ی مدل معمولی هم میزنم ی شال نازک کامل هم موهامو نپوشونه باید سر کنم 

اره میخام کت و شلوار یا کت دامن بپوشم فقط تو رنگش موندم چیکار کنم، مرسی ک روحیه میدی مهربون😘♥

خب پس تو خودت آرایش کنی بهتره اخه ماها طول میدیم هیی تا برسه ب جشن عقد😂😂 خودت ی ارایش ملایم کن&n ...

مال ما زود دخترو میدن بره😂البته ما از قبل دوست بودیم نزدیک ۱ سال واسه همین کامل شناخت داریم منم ب مامانم کفتم ک میشناسمش وگرنه ایناهم خیلی طولش میدادن ییچز دیگ هم ک هست اینه که اقوامه خیلی دوره و خانوادشو میشناسن اکر غریب بود چندماه طول میکشید 

میترسم خراب کنم میرم ارایشکاه میگم ارایش خیلی ملایم کنه